Actie Tot 10% stapelvoordeel
Profiteer nu van stapelvoordeel tot 10% op op alles voor wonen, slapen & design!* Hoe meer je kiest, hoe groter je voordeel:
- 5% korting op 1 item
- 7.5% korting op 2 items
- 10% korting op 3+ items
| Artikelnummer | 10501/81/37 |
| Diameter | 25 cm |
| Hoogte | 47 cm |
| Materiaal | Metaal, Katoen |
| Kleur | Turkoois |
| Uitvoering | 1-licht |
| Montage | Zelfmontage |
| Watt | 60W |
| Snoerlengte | 150 |
| Fitting | E27 |
| Merk | Lucide |
| Woonstijl | Hotel Chique |
Tafellamp Extravaganza Velvet uit de collectie van Lucide is een opvallende tafellamp met een eigentijds ontwerp. De lampenkap rust op een uniek vaasachtige voet. Wat deze lamp echt bijzonder maakt, zijn de gebruikte materialen en het geweven metalen patroon. Zodra Extravaganza Velvet wordt opgelicht, komt het patroon tot leven en creëert het een intrigerend spel van licht en schaduw. Met Velvet haal je niet alleen functioneel licht in huis, maar ook een kunstwerk met een uniek design en boeiende lichteffecten.
Shop tafellamp Extravaganza Velvet van Lucide nu direct online!
Actie Tot 10% stapelvoordeel
Profiteer nu van stapelvoordeel tot 10% op op alles voor wonen, slapen & design!* Hoe meer je kiest, hoe groter je voordeel:
- 5% korting op 1 item
- 7.5% korting op 2 items
- 10% korting op 3+ items
Kleinere woonitems (o.a. max. vier stoelen, bijzettafels, kussens en accessoires) worden lekker snel bij je thuis bezorgd via de post voor €9.95. Zodra je bestelling ons Eijerkamp magazijn heeft verlaten, volg je deze op de voet met Track & Trace van de vervoerder.

De woonwinkel gezien op tv!
Wie kent het programma vtwonen 'Weer verliefd op je huis' niet? We hebben met liefde de mooiste woon-, slaap- en designcollecties samengesteld met de mooiste klassiekers en de nieuwste ontwerpen in verrassende materialen en kleuren!