Actie Tot 10% stapelvoordeel
Profiteer nu van stapelvoordeel tot 10% op op alles voor wonen, slapen & design!* Hoe meer je kiest, hoe groter je voordeel:
- 5% korting op 1 item
- 7.5% korting op 2 items
- 10% korting op 3+ items
| Artikelnummer | 1672449 |
| Diameter | 20 cm |
| Hoogte | 150 cm |
| Materiaal | Glas, Staal |
| Kleur | Goud |
| Uitvoering | 1-licht |
| Montage | Zelfmontage |
| Watt | 40W |
| Snoerlengte | 120 |
| Fitting | E27 |
| Merk | Lucide |
| Woonstijl | Hotel Chique |
Firming hanglamp uit de collectie van Lucide is een prachtige lamp met een eigentijds design. Firming heeft een gouden kap met in het midden een glazen lamp. De gouden kap is gemaakt van staal en heeft een matte finish. Deze lamp is perfect voor in elke ruimte in huis. Het is een moderne en elegante lamp die zowel in een klassieke als moderne inrichting past.
Shop hanglamp Firming uit de collectie van Lucide nu online!
Actie Tot 10% stapelvoordeel
Profiteer nu van stapelvoordeel tot 10% op op alles voor wonen, slapen & design!* Hoe meer je kiest, hoe groter je voordeel:
- 5% korting op 1 item
- 7.5% korting op 2 items
- 10% korting op 3+ items
Kleinere woonitems (o.a. max. vier stoelen, bijzettafels, kussens en accessoires) worden lekker snel bij je thuis bezorgd via de post voor €9.95. Zodra je bestelling ons Eijerkamp magazijn heeft verlaten, volg je deze op de voet met Track & Trace van de vervoerder.

De woonwinkel gezien op tv!
Wie kent het programma vtwonen 'Weer verliefd op je huis' niet? We hebben met liefde de mooiste woon-, slaap- en designcollecties samengesteld met de mooiste klassiekers en de nieuwste ontwerpen in verrassende materialen en kleuren!