Actie Tot 10% stapelvoordeel
Profiteer nu van stapelvoordeel tot 10% op op alles voor wonen, slapen & design!* Hoe meer je kiest, hoe groter je voordeel:
- 5% korting op 1 item
- 7.5% korting op 2 items
- 10% korting op 3+ items
| Artikelnummer | 1714563 |
| Hoogte | 205,10 cm |
| Diepte | 8 cm |
| Lengte | 140 cm |
| Materiaal | Aluminium |
| Kleur | Brons |
| Inclusief lichtbron | Ja |
| Merk | Lucide |
| Woonstijl | Hotel Chique, Modern |
Voeg verlichting toe aan je interieur met hanglamp Griffith van Lucide. Deze langwerpige lamp is uitgevoerd in aluminium en hangt aan twee verstelbare kabels, waardoor de hoogte eenvoudig aan te passen is boven eettafel, kookeiland of werkruimte. De geïntegreerde lichtbron zorgt voor gelijkmatige verlichting naar beneden. Griffith sluit aan bij verschillende woonstijlen en is geschikt voor diverse ruimtes in huis.
Shop hanglamp Griffith van Lucide nu direct online!
Actie Tot 10% stapelvoordeel
Profiteer nu van stapelvoordeel tot 10% op op alles voor wonen, slapen & design!* Hoe meer je kiest, hoe groter je voordeel:
- 5% korting op 1 item
- 7.5% korting op 2 items
- 10% korting op 3+ items
Kleinere woonitems (o.a. max. vier stoelen, bijzettafels, kussens en accessoires) worden lekker snel bij je thuis bezorgd via de post voor €9.95. Zodra je bestelling ons Eijerkamp magazijn heeft verlaten, volg je deze op de voet met Track & Trace van de vervoerder.

De woonwinkel gezien op tv!
Wie kent het programma vtwonen 'Weer verliefd op je huis' niet? We hebben met liefde de mooiste woon-, slaap- en designcollecties samengesteld met de mooiste klassiekers en de nieuwste ontwerpen in verrassende materialen en kleuren!