Eijerkamp Collectie Padova Eettafel
Eijerkamp Collectie Padova Eettafel
| Artikelnummer | 1724805 |
| Breedte | 130 cm |
| Hoogte | 76 cm |
| Lengte | 240 cm |
| Vorm | Organisch |
| Materiaal | Eikenhout |
| Kleur | Natural |
| Kleur onderstel | Quartz |
| Uitschuifbaar | Nee |
| Merk | Eijerkamp Collectie |
| Woonstijl | Modern, Scandinavisch |
Eijerkamp vertelt over Eijerkamp Collectie Padova Eettafel
Eettafel Padova uit de Eijerkamp Collectie brengt een moderne uitstraling met een subtiele Scandinavische touch naar de eetruimte. Het organisch gevormde blad zorgt voor een uitnodigend karakter en maakt de tafel tot een centraal element binnen het interieur. Het bruine onderstel voegt warmte toe aan het geheel en zorgt voor een sfeervolle uitstraling die eenvoudig te combineren is met diverse woonstijlen. De zachte lijnen van het ontwerp dragen bij aan een rustige en harmonieuze setting. Dankzij de ovale vorm ontstaat een dynamische zitopstelling zonder vaste hoofdplek, wat bijdraagt aan een open en sociale sfeer aan tafel.
Vraag online direct een offerte aan voor eettafel Padova uit de Eijerkamp Collectie & ontdek de perfecte samenstelling voor jouw eettafel!
Eijerkamp Garantie & Service
Jarenlang woonplezier met standaard 2 jaar gratis garantie volgens de Centrale Branchevereniging Wonen (CBW). Eijerkamp verlengt de CBW garantie gratis naar 5 jaar garantie op de constructie van meubels. Naast de CBW en Eijerkamp garantie is, tegen een aantrekkelijke meerprijs, 7 jaar All in House garantie mogelijk op o.a. vlekken, beschadigingen en constructie. De zekerheid van kwaliteit. Nu én straks. Lees meer
(On)bezorgd in huis
Alle Eijerkamp meubels worden bij je thuis bezorgd met de Eijerkamp Drempelservice. Direct genieten van je nieuwe meubel(s)? Kies dan voor de Eijerkamp Bezorgservice! Twee professionele Eijerkamp bezorgers pakken jouw nieuwe meubels met zorg uit en plaatsen ze op elke gewenste plek in huis, inclusief montage (excl. zelfmontage meubels, muurmontage en montage van lampen), viltjes en gratis onderhoudsadvies. Het verpakkingsmateriaal nemen we mee terug om te recyclen. Lees meer

De woonwinkel gezien op tv!
Wie kent het programma vtwonen 'Weer verliefd op je huis' niet? We hebben met liefde de mooiste woon-, slaap- en designcollecties samengesteld met de mooiste klassiekers en de nieuwste ontwerpen in verrassende materialen en kleuren!





















