Eijerkamp Collectie Sunny Fauteuil
Eijerkamp Collectie Sunny Fauteuil
| Artikelnummer | 1678595 |
| Breedte | 82 cm |
| Hoogte | 85 cm |
| Diepte | 80 cm |
| Zithoogte | 48 cm |
| Zitdiepte | 50 cm |
| Kleur | Buvetex |
| Kleur onderstel | Kwarts grijs |
| Merk | Eijerkamp Collectie |
| Woonstijl | Modern, Scandinavisch |
Eijerkamp vertelt over Eijerkamp Collectie Sunny Fauteuil
De draaifauteuil Sunny van Eijerkamp Collectie combineert een modern design met een goed zitcomfort, ideaal om in te ontspannen na een lange dag. De zachte bekleding en de vloeiende vormen zorgen voor een uitnodigende uitstraling, terwijl de subtiele afwerking bijdraagt aan een rustige en luxe look in je interieur. Dankzij de draaibare functie geniet je van extra flexibiliteit en gemak, perfect voor zowel ontspannen momenten als sociale settings. Het stevige onderstel biedt stabiliteit en geeft de fauteuil een moderne, luchtige uitstraling die moeiteloos in iedere woonruimte past.
Vraag jouw offerte aan voor fauteuil Sunny van Eijerkamp Collectie en ontdek alle mogelijkheden!
Bekijk meer
Eijerkamp Garantie & Service
Jarenlang woonplezier met standaard 2 jaar gratis garantie volgens de Centrale Branchevereniging Wonen (CBW). Eijerkamp verlengt de CBW garantie gratis naar 5 jaar garantie op de constructie van meubels. Naast de CBW en Eijerkamp garantie is, tegen een aantrekkelijke meerprijs, 7 jaar All in House garantie mogelijk op o.a. vlekken, beschadigingen en constructie. De zekerheid van kwaliteit. Nu én straks. Lees meer
(On)bezorgd in huis
Alle Eijerkamp meubels worden bij je thuis bezorgd met de Eijerkamp Drempelservice. Direct genieten van je nieuwe meubel(s)? Kies dan voor de Eijerkamp Bezorgservice! Twee professionele Eijerkamp bezorgers pakken jouw nieuwe meubels met zorg uit en plaatsen ze op elke gewenste plek in huis, inclusief montage (excl. zelfmontage meubels, muurmontage en montage van lampen), viltjes en gratis onderhoudsadvies . Het verpakkingsmateriaal nemen we mee terug om te recyclen. Lees meer

De woonwinkel gezien op tv!
Wie kent het programma vtwonen 'Weer verliefd op je huis' niet? We hebben met liefde de mooiste woon-, slaap- en designcollecties samengesteld met de mooiste klassiekers en de nieuwste ontwerpen in verrassende materialen en kleuren!






























