Kave Home Bedala Wandlamp
| Artikelnummer | L00305CP05 |
| Breedte | 26 cm |
| Hoogte | 19,50 cm |
| Diepte | 18 cm |
| Materiaal | Papier Maché |
| Kleur | Wit |
| Montage | Zelfmontage |
| Fitting | E27 |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Merk | Kave Home |
Eijerkamp vertelt over Kave Home Bedala Wandlamp
De Kave Home Bedala wandlamp brengt een warme en sfeervolle uitstraling aan de muur. De lamp is vervaardigd uit papier-maché en heeft een subtiele, handgemaakte structuur die ieder exemplaar uniek maakt. Het ontwerp verspreidt het licht zowel naar boven als beneden, wat zorgt voor een zachte en gezellige lichtval in de ruimte. Een stijlvolle toevoeging voor de hal, woonkamer of slaapkamer.
Shop de Kave Home Bedala wandlamp direct online!
Let op! Dit product is een zelfmontage artikel en wordt in losse onderdelen, inclusief handleiding, schroeven en beslag geleverd.
Bekijk meer
Extra snel via de post
Kleinere woonitems (o.a. max. vier stoelen, bijzettafels, kussens en accessoires) worden lekker snel bij je thuis bezorgd via de post voor €9.95. Zodra je bestelling ons Eijerkamp magazijn heeft verlaten, volg je deze op de voet met Track & Trace van de vervoerder.

De woonwinkel gezien op tv!
Wie kent het programma vtwonen 'Weer verliefd op je huis' niet? We hebben met liefde de mooiste woon-, slaap- en designcollecties samengesteld met de mooiste klassiekers en de nieuwste ontwerpen in verrassende materialen en kleuren!





