Actie Tot 10% stapelvoordeel
Profiteer nu van stapelvoordeel tot 10% op op alles voor wonen, slapen & design!* Hoe meer je kiest, hoe groter je voordeel:
- 5% korting op 1 item
- 7.5% korting op 2 items
- 10% korting op 3+ items
| Artikelnummer | 45459/03/30 |
| Diameter | 46 cm |
| Hoogte | 150 cm |
| Vorm | Rond |
| Materiaal | Metaal, Hout |
| Kleur | Zwart, Naturel |
| Uitvoering | 3-lichts |
| Montage | Zelfmontage |
| Watt | 40W |
| Fitting | E27 |
| Merk | Lucide |
| Woonstijl | Industrieel |
Breng een vleugje retro in huis met de moderne hanglamp Basket uit de collectie van Lucide. Deze hanglamp onderscheidt zich door zijn unieke lampenkap die doet denken aan een mand, waarmee de naam eer wordt aangedaan. De drie lampen op verschillende hoogtes zorgen voor een speels effect in de woonruimte, waardoor het een ideale toevoeging is boven de eettafel.
Voeg een stijlvolle touch toe aan je huis en shop hanglamp Baskett van Lucide direct online!
Actie Tot 10% stapelvoordeel
Profiteer nu van stapelvoordeel tot 10% op op alles voor wonen, slapen & design!* Hoe meer je kiest, hoe groter je voordeel:
- 5% korting op 1 item
- 7.5% korting op 2 items
- 10% korting op 3+ items
Kleinere woonitems (o.a. max. vier stoelen, bijzettafels, kussens en accessoires) worden lekker snel bij je thuis bezorgd via de post voor €9.95. Zodra je bestelling ons Eijerkamp magazijn heeft verlaten, volg je deze op de voet met Track & Trace van de vervoerder.

De woonwinkel gezien op tv!
Wie kent het programma vtwonen 'Weer verliefd op je huis' niet? We hebben met liefde de mooiste woon-, slaap- en designcollecties samengesteld met de mooiste klassiekers en de nieuwste ontwerpen in verrassende materialen en kleuren!