Actie Tot 10% stapelvoordeel
Profiteer nu van stapelvoordeel tot 10% op op alles voor wonen, slapen & design!* Hoe meer je kiest, hoe groter je voordeel:
- 5% korting op 1 item
- 7.5% korting op 2 items
- 10% korting op 3+ items
| Artikelnummer | 1718457 |
| Breedte | 10 cm |
| Hoogte | 23 cm |
| Diepte | 10 cm |
| Materiaal | IJzer |
| Kleur | Zwart |
| Fitting | GU10 |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Merk | Lucide |
| Woonstijl | Hotel Chique, Modern |
De Grado plafondspot van Lucide is een strak vormgegeven armatuur met een minimalistisch design, perfect voor moderne interieurtoepassingen. De draai- en kantelbare spotkop maakt gerichte verlichting mogelijk, ideaal voor accentverlichting of functioneel gebruik. Verkrijgbaar in diverse kleuren, waardoor de spot eenvoudig past bij uiteenlopende interieurstijlen.
Shop de Grado plafondspot van Lucide nu online of bezoek onze woonwinkels in Zutphen & Veenendaal!
Actie Tot 10% stapelvoordeel
Profiteer nu van stapelvoordeel tot 10% op op alles voor wonen, slapen & design!* Hoe meer je kiest, hoe groter je voordeel:
- 5% korting op 1 item
- 7.5% korting op 2 items
- 10% korting op 3+ items
Kleinere woonitems (o.a. max. vier stoelen, bijzettafels, kussens en accessoires) worden lekker snel bij je thuis bezorgd via de post voor €9.95. Zodra je bestelling ons Eijerkamp magazijn heeft verlaten, volg je deze op de voet met Track & Trace van de vervoerder.

De woonwinkel gezien op tv!
Wie kent het programma vtwonen 'Weer verliefd op je huis' niet? We hebben met liefde de mooiste woon-, slaap- en designcollecties samengesteld met de mooiste klassiekers en de nieuwste ontwerpen in verrassende materialen en kleuren!