Actie Tot 10% stapelvoordeel
Profiteer nu van stapelvoordeel tot 10% op op alles voor wonen, slapen & design!* Hoe meer je kiest, hoe groter je voordeel:
- 5% korting op 1 item
- 7.5% korting op 2 items
- 10% korting op 3+ items
| Artikelnummer | 1718466 |
| Breedte | 39 cm |
| Hoogte | 210 cm |
| Lengte | 160 cm |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Goud |
| Watt | 54 |
| Snoerlengte | 180 |
| Inclusief lichtbron | Ja |
| Merk | Lucide |
| Woonstijl | Design, Hotel Chique |
De Lucide Sardana hanglamp brengt instant gezelligheid boven de eettafel of in de zithoek. De meegeleverde lichtbron zorgt voor warm licht, en dankzij de dimfunctie bepaal je zelf de sfeer. Of je nu dineert of borrelt, deze stijlvolle lamp maakt elk moment knus. Het subtiele design maakt de hanglamp makkelijk te combineren met jouw interieurstijl.
Shop de Lucide Sardana hanglamp nu online!
Actie Tot 10% stapelvoordeel
Profiteer nu van stapelvoordeel tot 10% op op alles voor wonen, slapen & design!* Hoe meer je kiest, hoe groter je voordeel:
- 5% korting op 1 item
- 7.5% korting op 2 items
- 10% korting op 3+ items
Kleinere woonitems (o.a. max. vier stoelen, bijzettafels, kussens en accessoires) worden lekker snel bij je thuis bezorgd via de post voor €9.95. Zodra je bestelling ons Eijerkamp magazijn heeft verlaten, volg je deze op de voet met Track & Trace van de vervoerder.

De woonwinkel gezien op tv!
Wie kent het programma vtwonen 'Weer verliefd op je huis' niet? We hebben met liefde de mooiste woon-, slaap- en designcollecties samengesteld met de mooiste klassiekers en de nieuwste ontwerpen in verrassende materialen en kleuren!