Actie Montèl: 15% korting op alle salon- en bijzettafels
Profiteer nu van 15% korting op alle salon- en bijzettafels van Montèl in onze woonwinkels in Zutphen & Veenendaal en online!
| Artikelnummer | 1728299 |
| Breedte | 44 cm |
| Hoogte | 45 cm |
| Diepte | 44 cm |
| Lengte | 90 cm |
| Vorm | Rechthoekig |
| Materiaal | Eikenhout |
| Materiaal onderstel | Kunststof |
| Materiaal tafelblad | Eikenhout |
| Kleur | Deer Brown |
| Kleur onderstel | Zwart |
| Kleur tafelblad | Deer Brown |
| Merk | Montèl |
| Woonstijl | Industrieël, Modern |
Bijzettafel Twice van Montèl straalt rust uit en biedt de ideale mogelijkheid op spullen in weg te bergen. Het strakke, rechthoekige ontwerp in combinatie met het zichtbare houtpatroon geeft deze bijzettafel een robuuste, stijlvolle uitstraling. Dankzij het open design brengt de tafel een luchtige uittsraling in de woonruimte, terwijl het toch een solide statement maakt naast je bank of fauteuil.
Shop bijzettafel Twice uit de collectie van Montèl direct online!
Actie Montèl: 15% korting op alle salon- en bijzettafels
Profiteer nu van 15% korting op alle salon- en bijzettafels van Montèl in onze woonwinkels in Zutphen & Veenendaal en online!
Jarenlang woonplezier met standaard 2 jaar gratis garantie volgens de Centrale Branchevereniging Wonen (CBW). Eijerkamp verlengt de CBW garantie gratis naar 5 jaar garantie op de constructie van meubels. Naast de CBW en Eijerkamp garantie is, tegen een aantrekkelijke meerprijs, 7 jaar All in House garantie mogelijk op o.a. vlekken, beschadigingen en constructie. De zekerheid van kwaliteit. Nu én straks. Lees meer
Kleinere woonitems (o.a. max. vier stoelen, bijzettafels, kussens en accessoires) worden lekker snel bij je thuis bezorgd door PostNL voor €9.95. Zodra je bestelling ons Eijerkamp magazijn heeft verlaten, volg je deze op de voet met Track & Trace van PostNL.

De woonwinkel gezien op tv!
Wie kent het programma vtwonen 'Weer verliefd op je huis' niet? We hebben met liefde de mooiste woon-, slaap- en designcollecties samengesteld met de mooiste klassiekers en de nieuwste ontwerpen in verrassende materialen en kleuren!