XOOON Bobbian Relaxfauteuil
XOOON Bobbian Relaxfauteuil
| Artikelnummer | 1731589 |
| Breedte | 76 cm |
| Hoogte | 111 cm |
| Diepte | 90 cm |
| Zithoogte | 46 cm |
| Materiaal | Stof Sevilla |
| Materiaal onderstel | Metaal |
| Kleur | Creme |
| Kleur onderstel | Zwart |
| Merk | XOOON |
| Woonstijl | Scandinavisch |
Eijerkamp vertelt over XOOON Bobbian Relaxfauteuil
Relaxfauteuil Bobbian van XOOON combineert een elegant design met doordacht zitcomfort. Bobbian is vervaardigd uit stof Sevilla in een tijdloze crèmekleur en staat op een zwart onderstel, waarin comfort en design samenkomen. De ronde vormen geven de fauteuil een zachte, uitnodigende uitstraling, waardoor de stoel moeiteloos opgaat in diverse interieurs. De verstelbare hoofdsteun en rugleuning bieden ondersteuning en maken het mogelijk om eenvoudig de gewenste zithouding te creëren.
Bestel relaxfauteuil Bobbian uit de collectie van XOOON nu direct online!
Bekijk meer
Eijerkamp Garantie & Service
Jarenlang woonplezier met standaard 2 jaar gratis garantie volgens de Centrale Branchevereniging Wonen (CBW). Eijerkamp verlengt de CBW garantie gratis naar 5 jaar garantie op de constructie van meubels. Naast de CBW en Eijerkamp garantie is, tegen een aantrekkelijke meerprijs, 7 jaar All in House garantie mogelijk op o.a. vlekken, beschadigingen en constructie. De zekerheid van kwaliteit. Nu én straks. Lees meer
(On)bezorgd in huis
Alle Eijerkamp meubels worden bij je thuis bezorgd met de Eijerkamp Drempelservice. Direct genieten van je nieuwe meubel(s)? Kies dan voor de Eijerkamp Bezorgservice! Twee professionele Eijerkamp bezorgers pakken jouw nieuwe meubels met zorg uit en plaatsen ze op elke gewenste plek in huis, inclusief montage (excl. zelfmontage meubels, muurmontage en montage van lampen), viltjes en gratis onderhoudsadvies . Het verpakkingsmateriaal nemen we mee terug om te recyclen. Lees meer

De woonwinkel gezien op tv!
Wie kent het programma vtwonen 'Weer verliefd op je huis' niet? We hebben met liefde de mooiste woon-, slaap- en designcollecties samengesteld met de mooiste klassiekers en de nieuwste ontwerpen in verrassende materialen en kleuren!
























