Bree's New World Quby Armstoel
Bree's New World Quby Armstoel
| Artikelnummer | 1732973 |
| Breedte | 58 cm |
| Hoogte | 89 cm |
| Diepte | 63 cm |
| Zithoogte | 48 cm |
| Zitdiepte | 43 cm |
| Hoogte armleuning | 67 cm |
| Materiaal | Stof Rhythm |
| Materiaal onderstel | Aluminium |
| Kleur | Caramel |
| Kleur onderstel | Anodic Brown |
| Merk | Bree's New World |
| Woonstijl | Design |
Eijerkamp vertelt over Bree's New World Quby Armstoel
Armstoel Quby van Bree's New World valt op door zijn afgeronde vormen en sculpturale ontwerp. De vloeiende lijnen komen in het volledige design terug en geven de stoel een eigentijdse uitstraling aan de eettafel. De open armleuningen creëren een royale zitkuip die zorgt voor aangenaam zitcomfort tijdens lange diners of gezellige avonden aan tafel.
Dankzij het praktische draaimechanisme schuif je eenvoudig aan en biedt de stoel extra gebruiksgemak in compactere ruimtes. De combinatie van comfort, functionaliteit en een opvallend ontwerp maakt de Quby armstoel een stijlvolle toevoeging aan diverse interieurstijlen.
Vraag online direct een offerte aan voor armstoel Quby uit de collectie van Bree's New World & ontdek alle mogelijkheden!
Bekijk meer
Eijerkamp Garantie & Service
Jarenlang woonplezier met standaard 2 jaar gratis garantie volgens de Centrale Branchevereniging Wonen (CBW). Eijerkamp verlengt de CBW garantie gratis naar 5 jaar garantie op de constructie van meubels. Naast de CBW en Eijerkamp garantie is, tegen een aantrekkelijke meerprijs, 7 jaar All in House garantie mogelijk op o.a. vlekken, beschadigingen en constructie. De zekerheid van kwaliteit. Nu én straks. Lees meer
(On)bezorgd in huis
Alle Eijerkamp meubels worden bij je thuis bezorgd met de Eijerkamp Drempelservice. Direct genieten van je nieuwe meubel(s)? Kies dan voor de Eijerkamp Bezorgservice! Twee professionele Eijerkamp bezorgers pakken jouw nieuwe meubels met zorg uit en plaatsen ze op elke gewenste plek in huis, inclusief montage (excl. zelfmontage meubels, muurmontage en montage van lampen), viltjes en gratis onderhoudsadvies. Het verpakkingsmateriaal nemen we mee terug om te recyclen. Lees meer

De woonwinkel gezien op tv!
Wie kent het programma vtwonen 'Weer verliefd op je huis' niet? We hebben met liefde de mooiste woon-, slaap- en designcollecties samengesteld met de mooiste klassiekers en de nieuwste ontwerpen in verrassende materialen en kleuren!

































