COCO maison Ally Tafellamp
COCO maison Ally Tafellamp
snel in huis
Van 149.- Voor 74.50
Afmetingen & details
| Artikelnummer | 1650119 |
| Breedte | 32 cm |
| Hoogte | 52 cm |
| Diepte | 32 cm |
| Materiaal | Glas, Metaal |
| Kleur | Zwart |
| Montage | Zelfmontage |
| Fitting | E14 |
| Merk | COCO maison |
| Woonstijl | Industrieël |
95 jaar
Wonen, slapen & design
Eerst zien? kom woonshoppen!
Winkels & openingstijden
Extra snel via de post
Kleinere woonitems (o.a. max. vier stoelen, bijzettafels, kussens en accessoires) worden lekker snel bij je thuis bezorgd via de post voor €9.95. Zodra je bestelling ons Eijerkamp magazijn heeft verlaten, volg je deze op de voet met Track & Trace van de vervoerder.
Dit vind je ook leuk Vergelijkbare artikelen
Dit vind je ook leuk Vergelijkbare artikelen
Item 1 of 15
Meer van deze serie
Bekijk ook
Meer van deze serie
Bekijk ook
Item 1 of 2

De woonwinkel gezien op tv!
Wie kent het programma vtwonen 'Weer verliefd op je huis' niet? We hebben met liefde de mooiste woon-, slaap- en designcollecties samengesteld met de mooiste klassiekers en de nieuwste ontwerpen in verrassende materialen en kleuren!
Bekijk onze openingstijden en bereken je route.
Item 1 of 4












