Dutchbone The Allis Tafellamp
Dutchbone The Allis Tafellamp
web only
snel in huis
189.-
Afmetingen & details
| Artikelnummer | 5200122 |
| Breedte | 40 cm |
| Hoogte | 64 cm |
| Lengte | 18 cm |
| Materiaal | Stof, Aluminium |
| Kleur | Brass |
| Montage | Zelfmontage |
| Watt | 40 |
| Fitting | E27 |
| Merk | Dutchbone |
| Woonstijl | Hotel Chique |
95 jaar
Wonen, slapen & design
Eerst zien? kom woonshoppen!
Winkels & openingstijden
Bekijk meer
Extra snel via de post
Kleinere woonitems (o.a. max. vier stoelen, bijzettafels, kussens en accessoires) worden lekker snel bij je thuis bezorgd via de post voor €9.95. Zodra je bestelling ons Eijerkamp magazijn heeft verlaten, volg je deze op de voet met Track & Trace van de vervoerder.
Item 1 of 7

De woonwinkel gezien op tv!
Wie kent het programma vtwonen 'Weer verliefd op je huis' niet? We hebben met liefde de mooiste woon-, slaap- en designcollecties samengesteld met de mooiste klassiekers en de nieuwste ontwerpen in verrassende materialen en kleuren!
Bekijk onze openingstijden en bereken je route.
Item 1 of 4










































