Actie Tot 10% stapelvoordeel
Profiteer nu van stapelvoordeel tot 10% op op alles voor wonen, slapen & design!* Hoe meer je kiest, hoe groter je voordeel:
- 5% korting op 1 item
- 7.5% korting op 2 items
- 10% korting op 3+ items
| Artikelnummer | 1659837 |
| Breedte | 18 cm |
| Hoogte | 63 cm |
| Lengte | 34 cm |
| Materiaal | IJzer |
| Kleur | Green |
| Montage | Zelfmontage |
| Watt | 25 |
| Snoerlengte | 250 |
| Fitting | E27 |
| Merk | Dutchbone |
| Woonstijl | Industrieel, Retro |
Tafellamp Todd van Dutchbone geeft ‘t dressoir en bureautafel een retro uitstraling. Geïnspireerd op klassieke lampen uit de jaren 50. Todd heeft een ijzeren groene voet en kap en is voorzien van goudkleurige details. De lamp is voorzien van een handige aan-uit schakelaar op het snoer en heeft een E27 fitting, lichtbron niet meegeleverd.
Shop Dutchbone Todd tafellamp direct online!
Actie Tot 10% stapelvoordeel
Profiteer nu van stapelvoordeel tot 10% op op alles voor wonen, slapen & design!* Hoe meer je kiest, hoe groter je voordeel:
- 5% korting op 1 item
- 7.5% korting op 2 items
- 10% korting op 3+ items
Kleinere woonitems (o.a. max. vier stoelen, bijzettafels, kussens en accessoires) worden lekker snel bij je thuis bezorgd via de post voor €9.95. Zodra je bestelling ons Eijerkamp magazijn heeft verlaten, volg je deze op de voet met Track & Trace van de vervoerder.

De woonwinkel gezien op tv!
Wie kent het programma vtwonen 'Weer verliefd op je huis' niet? We hebben met liefde de mooiste woon-, slaap- en designcollecties samengesteld met de mooiste klassiekers en de nieuwste ontwerpen in verrassende materialen en kleuren!