Actie Tot 10% stapelvoordeel
Profiteer nu van stapelvoordeel tot 10% op op alles voor wonen, slapen & design!* Hoe meer je kiest, hoe groter je voordeel:
- 5% korting op 1 item
- 7.5% korting op 2 items
- 10% korting op 3+ items
| Artikelnummer | 1727011 |
| Breedte | 335 cm |
| Hoogte | 69 cm |
| Diepte | 125 cm |
| Zithoogte | 64 cm |
| Zitdiepte | 60 cm |
| Hoogte armleuning | 69 cm |
| Breedte armleuning | 32 cm |
| Materiaal | Stof Discovery |
| Kleur | Desert |
| Merk | Eijerkamp Collectie |
| Woonstijl | Modern, Scandinavisch |
Hoekbank Bona uit de Eijerkamp Collectie brengt een Scandinavische uitstraling naar de woonruimte en nodigt direct uit om plaats te nemen. De afgeronde vormen geven de bank een zachte en vriendelijke uitstraling, waardoor het zitmeubel een warme sfeer toevoegt aan het interieur. De stevige stikdetails zorgen voor een karaktervol accent en geven het ontwerp een eigen, stijlvolle uitstraling. Het bijzondere onderstel, met een extra lijn in het design, maakt Bona tot een verfijnd en eigentijds meubelstuk.
Hoekbank Bona is volledig naar wens samen te stellen, kies uit diverse kwalitatieve stofferingen en verschillende opstellingen. Vraag online direct een offerte aan voor de Bona bank uit de Eijerkamp Collectie en ontdek alle mogelijkheden!
Actie Tot 10% stapelvoordeel
Profiteer nu van stapelvoordeel tot 10% op op alles voor wonen, slapen & design!* Hoe meer je kiest, hoe groter je voordeel:
- 5% korting op 1 item
- 7.5% korting op 2 items
- 10% korting op 3+ items
Jarenlang woonplezier met standaard 2 jaar gratis garantie volgens de Centrale Branchevereniging Wonen (CBW). Eijerkamp verlengt de CBW garantie gratis naar 5 jaar garantie op de constructie van meubels. Naast de CBW en Eijerkamp garantie is, tegen een aantrekkelijke meerprijs, 7 jaar All in House garantie mogelijk op o.a. vlekken, beschadigingen en constructie. De zekerheid van kwaliteit. Nu én straks. Lees meer
Alle Eijerkamp meubels worden bij je thuis bezorgd met de Eijerkamp Drempelservice. Direct genieten van je nieuwe meubel(s)? Kies dan voor de Eijerkamp Bezorgservice! Twee professionele Eijerkamp bezorgers pakken jouw nieuwe meubels met zorg uit en plaatsen ze op elke gewenste plek in huis, inclusief montage (excl. zelfmontage meubels, muurmontage en montage van lampen), viltjes en gratis onderhoudsadvies . Het verpakkingsmateriaal nemen we mee terug om te recyclen. Lees meer

De woonwinkel gezien op tv!
Wie kent het programma vtwonen 'Weer verliefd op je huis' niet? We hebben met liefde de mooiste woon-, slaap- en designcollecties samengesteld met de mooiste klassiekers en de nieuwste ontwerpen in verrassende materialen en kleuren!