Actie Tot 10% stapelvoordeel
Profiteer nu van stapelvoordeel tot 10% op op alles voor wonen, slapen & design!* Hoe meer je kiest, hoe groter je voordeel:
- 5% korting op 1 item
- 7.5% korting op 2 items
- 10% korting op 3+ items
| Artikelnummer | 1724690 |
| Breedte | 130 cm |
| Hoogte | 2,50 cm |
| Diepte | 30 cm |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Zwart, Brons |
| Snoerlengte | 350 |
| Fitting | GU10 |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Merk | Eijerkamp Collectie |
| Woonstijl | Hotel Chique |
Hanglamp Lisa uit de Eijerkamp Collectie is een elegante blikvanger boven de eettafel. Het zwarte frame in combinatie met bronskleurige lampenbollen zorgt voor een luxueuze en warme uitstraling in de eetruimte. De lampen hangen op verschillende hoogtes en zijn naar wens verstelbaar, wat zorgt voor een speels en stijlvol lichteffect. Lamp Lisa laat zich moeiteloos combineren met een moderne eettafel en geeft iedere eetruimte een verfijnde finishing touch.
Bestel hanglamp Lisa uit de Eijerkamp Collectie nu direct online!
Actie Tot 10% stapelvoordeel
Profiteer nu van stapelvoordeel tot 10% op op alles voor wonen, slapen & design!* Hoe meer je kiest, hoe groter je voordeel:
- 5% korting op 1 item
- 7.5% korting op 2 items
- 10% korting op 3+ items
Kleinere woonitems (o.a. max. vier stoelen, bijzettafels, kussens en accessoires) worden lekker snel bij je thuis bezorgd via de post voor €9.95. Zodra je bestelling ons Eijerkamp magazijn heeft verlaten, volg je deze op de voet met Track & Trace van de vervoerder.

De woonwinkel gezien op tv!
Wie kent het programma vtwonen 'Weer verliefd op je huis' niet? We hebben met liefde de mooiste woon-, slaap- en designcollecties samengesteld met de mooiste klassiekers en de nieuwste ontwerpen in verrassende materialen en kleuren!