Actie Tot 10% stapelvoordeel
Profiteer nu van stapelvoordeel tot 10% op op alles voor wonen, slapen & design!* Hoe meer je kiest, hoe groter je voordeel:
- 5% korting op 1 item
- 7.5% korting op 2 items
- 10% korting op 3+ items
| Artikelnummer | 1714712 |
| Breedte | 30 cm |
| Hoogte | 200 cm |
| Lengte | 130 cm |
| Materiaal | Metaal, Glas |
| Kleur | Zwart, Taupe |
| Merk | Eijerkamp Collectie |
| Woonstijl | Hotel Chique |
Voeg een opvallend lichtaccent toe aan je interieur met hanglamp Orb Saturn uit de Eijerkamp Collectie. Deze eigentijdse hanglamp bestaat uit acht bolvormige kappen in natuurlijke tinten, bevestigd aan een langwerpige plafondplaat. Dankzij het speelse lijnenspel en de variërende hoogtes is Orb Saturn geschikt boven een eettafel of in een open ruimte. De lamp is voorzien van een strakke afwerking en is eenvoudig te combineren met diverse woonstijlen.
Bestel hanglamp Orb Saturn nu direct online bij Eijerkamp!
Actie Tot 10% stapelvoordeel
Profiteer nu van stapelvoordeel tot 10% op op alles voor wonen, slapen & design!* Hoe meer je kiest, hoe groter je voordeel:
- 5% korting op 1 item
- 7.5% korting op 2 items
- 10% korting op 3+ items
Kleinere woonitems (o.a. max. vier stoelen, bijzettafels, kussens en accessoires) worden lekker snel bij je thuis bezorgd via de post voor €9.95. Zodra je bestelling ons Eijerkamp magazijn heeft verlaten, volg je deze op de voet met Track & Trace van de vervoerder.

De woonwinkel gezien op tv!
Wie kent het programma vtwonen 'Weer verliefd op je huis' niet? We hebben met liefde de mooiste woon-, slaap- en designcollecties samengesteld met de mooiste klassiekers en de nieuwste ontwerpen in verrassende materialen en kleuren!