Actie Tot 10% stapelvoordeel
Profiteer nu van stapelvoordeel tot 10% op op alles voor wonen, slapen & design!* Hoe meer je kiest, hoe groter je voordeel:
- 5% korting op 1 item
- 7.5% korting op 2 items
- 10% korting op 3+ items
| Artikelnummer | 1714721 |
| Breedte | 35 cm |
| Hoogte | 200 cm |
| Lengte | 130 cm |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Zwart |
| Inclusief lichtbron | Ja |
| Merk | Eijerkamp Collectie |
| Woonstijl | Industrieël, Modern |
Creëer een stijlvolle eyecatcher in huis met hanglamp Grace uit de Eijerkamp Collectie. Deze moderne lamp valt op door de ronde plafondplaat waaruit meerdere ranke snoeren met zwarte bollen elegant naar beneden hangen. De verschillende lengtes zorgen voor een speels lijnenspel en een verfijnde uitstraling. Hanglamp Grace brengt balans tussen minimalistisch design en warme sfeer, ideaal boven een eettafel of in een hoge hal.
Shop de Eijerkamp Collectie Grace hanglamp nu online!
Actie Tot 10% stapelvoordeel
Profiteer nu van stapelvoordeel tot 10% op op alles voor wonen, slapen & design!* Hoe meer je kiest, hoe groter je voordeel:
- 5% korting op 1 item
- 7.5% korting op 2 items
- 10% korting op 3+ items
Kleinere woonitems (o.a. max. vier stoelen, bijzettafels, kussens en accessoires) worden lekker snel bij je thuis bezorgd via de post voor €9.95. Zodra je bestelling ons Eijerkamp magazijn heeft verlaten, volg je deze op de voet met Track & Trace van de vervoerder.

De woonwinkel gezien op tv!
Wie kent het programma vtwonen 'Weer verliefd op je huis' niet? We hebben met liefde de mooiste woon-, slaap- en designcollecties samengesteld met de mooiste klassiekers en de nieuwste ontwerpen in verrassende materialen en kleuren!