Actie Tot 10% stapelvoordeel
Profiteer nu van stapelvoordeel tot 10% op op alles voor wonen, slapen & design!* Hoe meer je kiest, hoe groter je voordeel:
- 5% korting op 1 item
- 7.5% korting op 2 items
- 10% korting op 3+ items
| Artikelnummer | 1724092 |
| Breedte | 43 cm |
| Hoogte | 18 cm |
| Lengte | 53 cm |
| Materiaal | Papier mâché |
| Kleur | Grijs, Antiek Brons |
| Fitting | E27 |
| Inclusief lichtbron | Nee |
| Merk | Eijerkamp Collectie |
| Woonstijl | Japandi |
De Eijerkamp Collectie Lonia hanglamp zorgt voor een sfeervolle verlichting met een eigentijds karakter. Het stijlvolle ontwerp maakt deze lamp een echte blikvanger boven de eettafel of in de woonkamer. Combineer met warme lichtbronnen voor een gezellige uitstraling in huis.
Shop de Eijerkamp Collectie Lonia hanglamp nu online!
Actie Tot 10% stapelvoordeel
Profiteer nu van stapelvoordeel tot 10% op op alles voor wonen, slapen & design!* Hoe meer je kiest, hoe groter je voordeel:
- 5% korting op 1 item
- 7.5% korting op 2 items
- 10% korting op 3+ items
Kleinere woonitems (o.a. max. vier stoelen, bijzettafels, kussens en accessoires) worden lekker snel bij je thuis bezorgd via de post voor €9.95. Zodra je bestelling ons Eijerkamp magazijn heeft verlaten, volg je deze op de voet met Track & Trace van de vervoerder.

De woonwinkel gezien op tv!
Wie kent het programma vtwonen 'Weer verliefd op je huis' niet? We hebben met liefde de mooiste woon-, slaap- en designcollecties samengesteld met de mooiste klassiekers en de nieuwste ontwerpen in verrassende materialen en kleuren!