Actie Tot 10% stapelvoordeel
Profiteer nu van stapelvoordeel tot 10% op op alles voor wonen, slapen & design!* Hoe meer je kiest, hoe groter je voordeel:
- 5% korting op 1 item
- 7.5% korting op 2 items
- 10% korting op 3+ items
| Artikelnummer | 1726156 |
| Breedte | 58 cm |
| Hoogte | 81 cm |
| Diepte | 57 cm |
| Zithoogte | 48 cm |
| Zitdiepte | 46 cm |
| Hoogte armleuning | 68 cm |
| Kleur | Cream |
| Kleur onderstel | Anodic Brown |
| Merk | Eijerkamp Collectie |
| Woonstijl | Hotel Chique |
De Nonna eetkamerstoel uit de Eijerkamp Collectie combineert zachte rondingen met modern design. De comfortabele kuip met geïntegreerde armleuningen is bekleed met een luxe stof, wat zorgt voor een warme en uitnodigende uitstraling aan je eettafel. Dankzij de elegante, donkerbruine trompetvoet krijgt de Nonna eetkamerstoel een eigentijdse twist en staat hij stabiel én stijlvol in elke eetkamer. Combineer meerdere stoelen rondom een ronde of ovale eettafel voor een harmonieus geheel en creëer eenvoudig een sfeervolle eetruimte die helemaal aansluit bij jouw woonstijl.
Vraag online direct een offerte aan voor eetkamerstoel Nonna uit de Eijerkamp Collectie & ontdek alle mogelijkheden!
Actie Tot 10% stapelvoordeel
Profiteer nu van stapelvoordeel tot 10% op op alles voor wonen, slapen & design!* Hoe meer je kiest, hoe groter je voordeel:
- 5% korting op 1 item
- 7.5% korting op 2 items
- 10% korting op 3+ items
Jarenlang woonplezier met standaard 2 jaar gratis garantie volgens de Centrale Branchevereniging Wonen (CBW). Eijerkamp verlengt de CBW garantie gratis naar 5 jaar garantie op de constructie van meubels. Naast de CBW en Eijerkamp garantie is, tegen een aantrekkelijke meerprijs, 7 jaar All in House garantie mogelijk op o.a. vlekken, beschadigingen en constructie. De zekerheid van kwaliteit. Nu én straks. Lees meer
Alle Eijerkamp meubels worden bij je thuis bezorgd met de Eijerkamp Drempelservice. Direct genieten van je nieuwe meubel(s)? Kies dan voor de Eijerkamp Bezorgservice! Twee professionele Eijerkamp bezorgers pakken jouw nieuwe meubels met zorg uit en plaatsen ze op elke gewenste plek in huis, inclusief montage (excl. zelfmontage meubels, muurmontage en montage van lampen), viltjes en gratis onderhoudsadvies. Het verpakkingsmateriaal nemen we mee terug om te recyclen. Lees meer

De woonwinkel gezien op tv!
Wie kent het programma vtwonen 'Weer verliefd op je huis' niet? We hebben met liefde de mooiste woon-, slaap- en designcollecties samengesteld met de mooiste klassiekers en de nieuwste ontwerpen in verrassende materialen en kleuren!