Eijerkamp Collectie Square Fauteuil
Eijerkamp Collectie Square Fauteuil
| Artikelnummer | 1727075 |
| Breedte | 120 cm |
| Hoogte | 82 cm |
| Diepte | 102 cm |
| Materiaal | Stof Rythm |
| Materiaal onderstel | Metaal |
| Kleur | Liver |
| Kleur onderstel | Zwart |
| Merk | Eijerkamp Collectie |
| Woonstijl | Modern |
Eijerkamp vertelt over Eijerkamp Collectie Square Fauteuil
Fauteuil Square uit de Eijerkamp Collectie is een tijdloze aanvulling voor de moderne woonkamer. De strakke lijnen geven de fauteuil een elegante uitstraling, terwijl de gecapitonneerde zitting zorgt voor een subtiel speels detail binnen het ontwerp. De fauteuil staat op ranke zwarte poten, wat bijdraagt aan een luchtig en eigentijds geheel. Deze combinatie van vorm en afwerking maakt Square geschikt voor diverse moderne interieurs.
Bestel de getoonde uitvoering van de Square fauteuil uit de Eijerkamp Collectie direct online of vraag een offerte aan & stel je perfecte stoel samen!
Bekijk meer
Eijerkamp Garantie & Service
Jarenlang woonplezier met standaard 2 jaar gratis garantie volgens de Centrale Branchevereniging Wonen (CBW). Eijerkamp verlengt de CBW garantie gratis naar 5 jaar garantie op de constructie van meubels. Naast de CBW en Eijerkamp garantie is, tegen een aantrekkelijke meerprijs, 7 jaar All in House garantie mogelijk op o.a. vlekken, beschadigingen en constructie. De zekerheid van kwaliteit. Nu én straks. Lees meer
(On)bezorgd in huis
Alle Eijerkamp meubels worden bij je thuis bezorgd met de Eijerkamp Drempelservice. Direct genieten van je nieuwe meubel(s)? Kies dan voor de Eijerkamp Bezorgservice! Twee professionele Eijerkamp bezorgers pakken jouw nieuwe meubels met zorg uit en plaatsen ze op elke gewenste plek in huis, inclusief montage (excl. zelfmontage meubels, muurmontage en montage van lampen), viltjes en gratis onderhoudsadvies . Het verpakkingsmateriaal nemen we mee terug om te recyclen. Lees meer

De woonwinkel gezien op tv!
Wie kent het programma vtwonen 'Weer verliefd op je huis' niet? We hebben met liefde de mooiste woon-, slaap- en designcollecties samengesteld met de mooiste klassiekers en de nieuwste ontwerpen in verrassende materialen en kleuren!












