Eijerkamp Collectie Suze Hoekbank
Eijerkamp Collectie Suze Hoekbank
| Artikelnummer | 1729251 |
| Breedte | 280 cm |
| Hoogte | 84 cm |
| Diepte | 217 cm |
| Breedte armleuning | 30 cm |
| Materiaal | Stof Partner |
| Kleur | Caramel |
| Uitvoering | Hoek rechts |
| Merk | Eijerkamp Collectie |
| Woonstijl | Modern |
Eijerkamp vertelt over Eijerkamp Collectie Suze Hoekbank
Hoekbank Suze uit de Eijerkamp Collectie laat zich moeiteloos toepassen in uiteenlopende interieurstijlen, van modern tot Scandinavisch. De royale, vastzittende kussens geven het ontwerp een rustige basis met een subtiel speels karakter, waardoor de bank eenvoudig te combineren is binnen de woonruimte. Dankzij de veelzijdige mogelijkheden stel je Suze volledig naar wens samen. Van compacte zitbank tot royale hoekopstelling en met keuze uit diverse stof- en leersoorten ontstaat een zitmeubel dat aansluit bij jouw interieur en manier van wonen.
Vraag online direct een offerte aan voor hoekbank Suze uit de collectie van Eijerkamp en stel jouw perfecte bank samen!
Eijerkamp Garantie & Service
Jarenlang woonplezier met standaard 2 jaar gratis garantie volgens de Centrale Branchevereniging Wonen (CBW). Eijerkamp verlengt de CBW garantie gratis naar 5 jaar garantie op de constructie van meubels. Naast de CBW en Eijerkamp garantie is, tegen een aantrekkelijke meerprijs, 7 jaar All in House garantie mogelijk op o.a. vlekken, beschadigingen en constructie. De zekerheid van kwaliteit. Nu én straks. Lees meer
(On)bezorgd in huis
Alle Eijerkamp meubels worden bij je thuis bezorgd met de Eijerkamp Drempelservice. Direct genieten van je nieuwe meubel(s)? Kies dan voor de Eijerkamp Bezorgservice! Twee professionele Eijerkamp bezorgers pakken jouw nieuwe meubels met zorg uit en plaatsen ze op elke gewenste plek in huis, inclusief montage (excl. zelfmontage meubels, muurmontage en montage van lampen), viltjes en gratis onderhoudsadvies . Het verpakkingsmateriaal nemen we mee terug om te recyclen. Lees meer

De woonwinkel gezien op tv!
Wie kent het programma vtwonen 'Weer verliefd op je huis' niet? We hebben met liefde de mooiste woon-, slaap- en designcollecties samengesteld met de mooiste klassiekers en de nieuwste ontwerpen in verrassende materialen en kleuren!





