Actie Tot 10% stapelvoordeel
Profiteer nu van stapelvoordeel tot 10% op op alles voor wonen, slapen & design!* Hoe meer je kiest, hoe groter je voordeel:
- 5% korting op 1 item
- 7.5% korting op 2 items
- 10% korting op 3+ items
| Artikelnummer | 1659662 |
| Breedte | 33,60 cm |
| Hoogte | 60 cm |
| Diepte | 12,7 cm |
| Materiaal | Aluminium |
| Kleur | Zwart |
| Montage | Zelfmontage |
| Watt | 40 |
| Fitting | E27 |
| Merk | Ferm Living |
| Woonstijl | Design |
Oister uit de collectie van Ferm Living wordt gekenmerkt door het originele ontwerp. De organisch vormgegeven wandlamp imiteert de lijnen van een natuurlijk vormgegeven oesterschelp. De wandlamp is vervaardigd uit gerecycled aluminium met een zwarte patinalaag, waardoor de lamp ook een robuuste kant krijgt.
Shop Oister wandlamp uit de collectie van Ferm Living online of kom langs in onze woonwinkels in Zutphen & Veenendaal.
Actie Tot 10% stapelvoordeel
Profiteer nu van stapelvoordeel tot 10% op op alles voor wonen, slapen & design!* Hoe meer je kiest, hoe groter je voordeel:
- 5% korting op 1 item
- 7.5% korting op 2 items
- 10% korting op 3+ items
Kleinere woonitems (o.a. max. vier stoelen, bijzettafels, kussens en accessoires) worden lekker snel bij je thuis bezorgd via de post voor €9.95. Zodra je bestelling ons Eijerkamp magazijn heeft verlaten, volg je deze op de voet met Track & Trace van de vervoerder.

De woonwinkel gezien op tv!
Wie kent het programma vtwonen 'Weer verliefd op je huis' niet? We hebben met liefde de mooiste woon-, slaap- en designcollecties samengesteld met de mooiste klassiekers en de nieuwste ontwerpen in verrassende materialen en kleuren!