Henders en Hazel Adino U-bank
Henders en Hazel Adino U-bank
| Artikelnummer | 1732820 |
| Breedte | 388 cm |
| Hoogte | 86 cm |
| Diepte | 176 cm |
| Zithoogte | 46 cm |
| Materiaal | Stof Sevilla |
| Kleur | Creme |
| Uitvoering | Hoek rechts |
| Merk | Henders en Hazel |
| Woonstijl | Modern, Scandinavisch |
Eijerkamp vertelt over Henders en Hazel Adino U-bank
U-bank Adino van Henders en Hazel is een stijlvol zitmeubel dat comfort en design samenbrengt. De royale zitkussens in combinatie met de losse rugkussens zorgen voor een aangename, ondersteunende zit. Dit maakt Adino geschikt voor zowel ontspannen momenten als dagelijks gebruik. De verfijnde details geven de bank een moderne uitstraling met een tijdloos karakter. Dankzij het rustige ontwerp komt Adino goed tot zijn recht in zowel een Scandinavisch als landelijk interieur, waar het bijdraagt aan een warme en uitnodigende sfeer.
Shop U-bank Adino uit de collectie van Henders en Hazel direct online of vraag online een offerte samen en ontwerp jouw perfecte bank!
Eijerkamp Garantie & Service
Jarenlang woonplezier met standaard 2 jaar gratis garantie volgens de Centrale Branchevereniging Wonen (CBW). Eijerkamp verlengt de CBW garantie gratis naar 5 jaar garantie op de constructie van meubels. Naast de CBW en Eijerkamp garantie is, tegen een aantrekkelijke meerprijs, 7 jaar All in House garantie mogelijk op o.a. vlekken, beschadigingen en constructie. De zekerheid van kwaliteit. Nu én straks. Lees meer
(On)bezorgd in huis
Alle Eijerkamp meubels worden bij je thuis bezorgd met de Eijerkamp Drempelservice. Direct genieten van je nieuwe meubel(s)? Kies dan voor de Eijerkamp Bezorgservice! Twee professionele Eijerkamp bezorgers pakken jouw nieuwe meubels met zorg uit en plaatsen ze op elke gewenste plek in huis, inclusief montage (excl. zelfmontage meubels, muurmontage en montage van lampen), viltjes en gratis onderhoudsadvies . Het verpakkingsmateriaal nemen we mee terug om te recyclen. Lees meer

De woonwinkel gezien op tv!
Wie kent het programma vtwonen 'Weer verliefd op je huis' niet? We hebben met liefde de mooiste woon-, slaap- en designcollecties samengesteld met de mooiste klassiekers en de nieuwste ontwerpen in verrassende materialen en kleuren!















