Actie Tot 10% stapelvoordeel
Profiteer nu van stapelvoordeel tot 10% op op alles voor wonen, slapen & design!* Hoe meer je kiest, hoe groter je voordeel:
- 5% korting op 1 item
- 7.5% korting op 2 items
- 10% korting op 3+ items
| Artikelnummer | 1640204 |
| Breedte | 107,60 cm |
| Hoogte | 200-500 cm |
| Diepte | 4 cm |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Goud |
| Montage | Zelfmontage |
| Watt | 7,5 W / 1000 L |
| Merk | Hollands Licht |
| Woonstijl | Design |
Hanglamp Vapour uit de collectie van Hollands Licht: een ontwerp van Studio Thier&vanDaalen voor het Nederlandse designlabel. Opvallend aan deze excentrieke lamp is het verrassende en even speelse contrast tussen geometrische vormen en organische lijnen. Vapour is ontstaan vanuit de fascinatie voor structuren en bewegingen uit de natuur: de wijze waarop een bloem ontluikt, het rustgevende effect van rollend water of damp (vapour) die zich al golvend door de lucht beweegt.
Hanglamp Vapour is opgebouwd uit een led-buis van geëtst glas. Ontdek dit intrigerende ontwerp nu in onze woonwinkels in Zutphen en Veenendaal.
Actie Tot 10% stapelvoordeel
Profiteer nu van stapelvoordeel tot 10% op op alles voor wonen, slapen & design!* Hoe meer je kiest, hoe groter je voordeel:
- 5% korting op 1 item
- 7.5% korting op 2 items
- 10% korting op 3+ items
Kleinere woonitems (o.a. max. vier stoelen, bijzettafels, kussens en accessoires) worden lekker snel bij je thuis bezorgd via de post voor €9.95. Zodra je bestelling ons Eijerkamp magazijn heeft verlaten, volg je deze op de voet met Track & Trace van de vervoerder.

De woonwinkel gezien op tv!
Wie kent het programma vtwonen 'Weer verliefd op je huis' niet? We hebben met liefde de mooiste woon-, slaap- en designcollecties samengesteld met de mooiste klassiekers en de nieuwste ontwerpen in verrassende materialen en kleuren!