Actie Kave Home: 10% korting op complete collectie
Profiteer nu van 10% korting op de gehele Kave Home collectie met kortingscode KAVE10. De korting wordt automatisch verrekend in de winkelmand!
| Artikelnummer | S84341NR39 |
| Breedte | 287 cm |
| Hoogte | 76 cm |
| Diepte | 179 cm |
| Zithoogte | 45 cm |
| Zitdiepte | 148 cm |
| Zitbreedte | 242 cm |
| Hoogte armleuning | 76 cm |
| Breedte armleuning | 31 cm |
| Materiaal | Chenille Stof |
| Kleur | Ecru |
| Uitvoering | Hoek links |
| Montage | Zelfmontage |
| Merk | Kave Home |
| Woonstijl | Japandi, Scandinavisch |
De Kave Home Martina modulaire 3-zitsbank in ecru chenille met chaise longue links combineert elegant gemak met pure ontspanning. De zachte, lichte chenille stof voelt heerlijk comfortabel aan, terwijl de chaise longue uitnodigt om te loungen. Dankzij het modulaire ontwerp past de bank eenvoudig in uiteenlopende woonruimtes. Een stijlvolle en comfortabele toevoeging aan je interieur voor ontspannen momenten met vrienden of familie.
Shop de Kave Home Martina modulaire 3-zitsbank direct online!
Let op! Dit product is een zelfmontage artikel en wordt in losse onderdelen, inclusief handleiding, schroeven en beslag geleverd.
Actie Kave Home: 10% korting op complete collectie
Profiteer nu van 10% korting op de gehele Kave Home collectie met kortingscode KAVE10. De korting wordt automatisch verrekend in de winkelmand!
Jarenlang woonplezier met standaard 2 jaar gratis garantie volgens de Centrale Branchevereniging Wonen (CBW). Eijerkamp verlengt de CBW garantie gratis naar 5 jaar garantie op de constructie van meubels. Naast de CBW en Eijerkamp garantie is, tegen een aantrekkelijke meerprijs, 7 jaar All in House garantie mogelijk op o.a. vlekken, beschadigingen en constructie. De zekerheid van kwaliteit. Nu én straks. Lees meer
Alle Eijerkamp meubels worden bij je thuis bezorgd met de Eijerkamp Drempelservice. Direct genieten van je nieuwe meubel(s)? Kies dan voor de Eijerkamp Bezorgservice! Twee professionele Eijerkamp bezorgers pakken jouw nieuwe meubels met zorg uit en plaatsen ze op elke gewenste plek in huis, inclusief montage (excl. zelfmontage meubels, muurmontage en montage van lampen), viltjes en gratis onderhoudsadvies. Het verpakkingsmateriaal nemen we mee terug om te recyclen. Lees meer

De woonwinkel gezien op tv!
Wie kent het programma vtwonen 'Weer verliefd op je huis' niet? We hebben met liefde de mooiste woon-, slaap- en designcollecties samengesteld met de mooiste klassiekers en de nieuwste ontwerpen in verrassende materialen en kleuren!