Actie Tot 10% stapelvoordeel
Profiteer nu van stapelvoordeel tot 10% op op alles voor wonen, slapen & design!* Hoe meer je kiest, hoe groter je voordeel:
- 5% korting op 1 item
- 7.5% korting op 2 items
- 10% korting op 3+ items
| Artikelnummer | 10505/81/30 |
| Diameter | 30,5 cm |
| Hoogte | 57,50 cm |
| Materiaal | Kunststof, Katoen |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | 1-licht |
| Montage | Zelfmontage |
| Watt | 60W |
| Snoerlengte | 150 |
| Fitting | E27 |
| Merk | Lucide |
| Woonstijl | Hotel Chique, Retro |
Breng een exotische sfeer in iedere woonruimte met de unieke tafellamp Extravaganza Coconut uit de collectie van Lucide. Deze opvallende lamp wordt ondersteund door een palmboom waarin twee speelse apen omhoog klimmen naar de kokosnoten. De kruin van de boom wordt subtiel verlicht door Extravaganza Coconut, wat een warme en gezellige sfeer toevoegt aan het interieur.
Shop tafellamp Extravaganza Coconut van Lucide nu direct online!
Actie Tot 10% stapelvoordeel
Profiteer nu van stapelvoordeel tot 10% op op alles voor wonen, slapen & design!* Hoe meer je kiest, hoe groter je voordeel:
- 5% korting op 1 item
- 7.5% korting op 2 items
- 10% korting op 3+ items
Kleinere woonitems (o.a. max. vier stoelen, bijzettafels, kussens en accessoires) worden lekker snel bij je thuis bezorgd via de post voor €9.95. Zodra je bestelling ons Eijerkamp magazijn heeft verlaten, volg je deze op de voet met Track & Trace van de vervoerder.

De woonwinkel gezien op tv!
Wie kent het programma vtwonen 'Weer verliefd op je huis' niet? We hebben met liefde de mooiste woon-, slaap- en designcollecties samengesteld met de mooiste klassiekers en de nieuwste ontwerpen in verrassende materialen en kleuren!