Actie Tot 10% stapelvoordeel
Profiteer nu van stapelvoordeel tot 10% op op alles voor wonen, slapen & design!* Hoe meer je kiest, hoe groter je voordeel:
- 5% korting op 1 item
- 7.5% korting op 2 items
- 10% korting op 3+ items
| Artikelnummer | 10506/81/02 |
| Diameter | 25 cm |
| Hoogte | 60,50 cm |
| Materiaal | Kunststof, Katoen |
| Kleur | Goud, Bruin |
| Uitvoering | 1-licht |
| Montage | Zelfmontage |
| Watt | 60W |
| Snoerlengte | 150 |
| Fitting | E27 |
| Merk | Lucide |
| Woonstijl | Hotel Chique |
Maak kennis met buitengewone tafellamp Extravaganza Miss Tall uit de collectie van Lucide. Deze lamp is bijzonder vanwege een indrukwekkende hoogte van maar liefst 60,5 centimeter. Miss Tall is geconstrueerd met een giraffe-standaard en een lampenkap die het patroon van dit dier weerspiegelt. De harmonie tussen de gouden en bruine kleuren schept een warme en uitnodigende sfeer in iedere woonruimte.
Shop tafellamp Extravaganza Miss Tall van Lucide nu direct online!
Actie Tot 10% stapelvoordeel
Profiteer nu van stapelvoordeel tot 10% op op alles voor wonen, slapen & design!* Hoe meer je kiest, hoe groter je voordeel:
- 5% korting op 1 item
- 7.5% korting op 2 items
- 10% korting op 3+ items
Kleinere woonitems (o.a. max. vier stoelen, bijzettafels, kussens en accessoires) worden lekker snel bij je thuis bezorgd via de post voor €9.95. Zodra je bestelling ons Eijerkamp magazijn heeft verlaten, volg je deze op de voet met Track & Trace van de vervoerder.

De woonwinkel gezien op tv!
Wie kent het programma vtwonen 'Weer verliefd op je huis' niet? We hebben met liefde de mooiste woon-, slaap- en designcollecties samengesteld met de mooiste klassiekers en de nieuwste ontwerpen in verrassende materialen en kleuren!