Actie Tot 10% stapelvoordeel
Profiteer nu van stapelvoordeel tot 10% op op alles voor wonen, slapen & design!* Hoe meer je kiest, hoe groter je voordeel:
- 5% korting op 1 item
- 7.5% korting op 2 items
- 10% korting op 3+ items
| Artikelnummer | 10409/01/33 |
| Diameter | 30 cm |
| Hoogte | 152,50 cm |
| Vorm | Rond |
| Materiaal | Linnen, Metaal |
| Kleur | Groen, Goud |
| Uitvoering | 1-licht |
| Montage | Zelfmontage |
| Watt | 60W |
| Snoerlengte | 130 |
| Fitting | E27 |
| Merk | Lucide |
| Woonstijl | Hotel Chique, Retro |
Ontdek tijdloze charme van natuurlijke materialen met hanglamp Extravaganza Tusse uit de collectie van Lucide. Deze veelzijdige lamp past perfect bij zowel moderne als klassieke woonruimtes. De ronde vorm voegt een subtiele retro touch toe aan ieder interieur, waardoor het een tijdloos stuk is dat generaties meegaat. Tusse heeft één lichtpunt, omringd door een luxieuze linnen kap die zacht en sfeervol licht verspreidt in elke woonruimte.
Shop hanglamp Extravaganza Tusse van Lucide nu direct online!
Actie Tot 10% stapelvoordeel
Profiteer nu van stapelvoordeel tot 10% op op alles voor wonen, slapen & design!* Hoe meer je kiest, hoe groter je voordeel:
- 5% korting op 1 item
- 7.5% korting op 2 items
- 10% korting op 3+ items
Kleinere woonitems (o.a. max. vier stoelen, bijzettafels, kussens en accessoires) worden lekker snel bij je thuis bezorgd via de post voor €9.95. Zodra je bestelling ons Eijerkamp magazijn heeft verlaten, volg je deze op de voet met Track & Trace van de vervoerder.

De woonwinkel gezien op tv!
Wie kent het programma vtwonen 'Weer verliefd op je huis' niet? We hebben met liefde de mooiste woon-, slaap- en designcollecties samengesteld met de mooiste klassiekers en de nieuwste ontwerpen in verrassende materialen en kleuren!