Actie Tot 10% stapelvoordeel
Profiteer nu van stapelvoordeel tot 10% op op alles voor wonen, slapen & design!* Hoe meer je kiest, hoe groter je voordeel:
- 5% korting op 1 item
- 7.5% korting op 2 items
- 10% korting op 3+ items
| Artikelnummer | 1687209 |
| Diameter | 20 cm |
| Hoogte | 150 cm |
| Materiaal | Glas, Metaal |
| Kleur | Groen |
| Uitvoering | 1-licht |
| Montage | Zelfmontage |
| Watt | 40W |
| Snoerlengte | 114 |
| Fitting | E27 |
| Merk | Lucide |
| Woonstijl | Hotel Chique, Retro |
Voeg een vleugje retro charme toe in je interieur met de Lucide Maloto Hanglamp. Met deze hanglamp breng je sfeer en gezelligheid in huis. Door de strakke lijnen op de lampenkap geeft deze hanglamp een sfeervol licht. Door de gouden accenten geeft de lamp een echte uitstraling. De hanglamp is verstelbaar in hoogte, waardoor deze past in de woonkamer, hal of boven de eetkamertafel. De hanglamp kan worden bediend met een lichtschakelaar en is eenvoudig aan te sluiten op een dimmer.
Haal de unieke cilindervormige Lucide Maloto Hanglamp in huis, shop deze online of bezoek onze woonwinkels!
Actie Tot 10% stapelvoordeel
Profiteer nu van stapelvoordeel tot 10% op op alles voor wonen, slapen & design!* Hoe meer je kiest, hoe groter je voordeel:
- 5% korting op 1 item
- 7.5% korting op 2 items
- 10% korting op 3+ items
Kleinere woonitems (o.a. max. vier stoelen, bijzettafels, kussens en accessoires) worden lekker snel bij je thuis bezorgd via de post voor €9.95. Zodra je bestelling ons Eijerkamp magazijn heeft verlaten, volg je deze op de voet met Track & Trace van de vervoerder.

De woonwinkel gezien op tv!
Wie kent het programma vtwonen 'Weer verliefd op je huis' niet? We hebben met liefde de mooiste woon-, slaap- en designcollecties samengesteld met de mooiste klassiekers en de nieuwste ontwerpen in verrassende materialen en kleuren!