Actie Tot 10% stapelvoordeel
Profiteer nu van stapelvoordeel tot 10% op op alles voor wonen, slapen & design!* Hoe meer je kiest, hoe groter je voordeel:
- 5% korting op 1 item
- 7.5% korting op 2 items
- 10% korting op 3+ items
| Artikelnummer | 1687218 |
| Diameter | 20 cm |
| Hoogte | 24,50 cm |
| Materiaal | Glas, Metaal |
| Kleur | Goud |
| Uitvoering | 1-licht |
| Montage | Zelfmontage |
| Watt | 40W |
| Snoerlengte | 180 |
| Fitting | E27 |
| Merk | Lucide |
| Woonstijl | Hotel Chique, Retro |
Ga voor een subtiele en charmante retrostijl in je interieur met de Lucide Maloto Tafellamp. Met de glazen bol in zowel groene als amberkleurige tinten en een elegante houden metalen voet, voegt deze tafellamp een vleugje klassetoe aan elke ruimte. Het snoer is voorzien van een handige aan/uit schakelaar en heeft een snoerlengte van 180 centimeter. De tafellamp heeft een fitting van E27.
Shop de Lucide Maloto Tafellamp online of bezoek onze woonwinkels!
Actie Tot 10% stapelvoordeel
Profiteer nu van stapelvoordeel tot 10% op op alles voor wonen, slapen & design!* Hoe meer je kiest, hoe groter je voordeel:
- 5% korting op 1 item
- 7.5% korting op 2 items
- 10% korting op 3+ items
Kleinere woonitems (o.a. max. vier stoelen, bijzettafels, kussens en accessoires) worden lekker snel bij je thuis bezorgd via de post voor €9.95. Zodra je bestelling ons Eijerkamp magazijn heeft verlaten, volg je deze op de voet met Track & Trace van de vervoerder.

De woonwinkel gezien op tv!
Wie kent het programma vtwonen 'Weer verliefd op je huis' niet? We hebben met liefde de mooiste woon-, slaap- en designcollecties samengesteld met de mooiste klassiekers en de nieuwste ontwerpen in verrassende materialen en kleuren!