Trendhopper Jovi Armstoel
Trendhopper Jovi Armstoel
| Artikelnummer | 1732507 |
| Breedte | 58,50 cm |
| Hoogte | 84 cm |
| Diepte | 59 cm |
| Zithoogte | 51 cm |
| Zitdiepte | 44,5 cm |
| Zitbreedte | 45 cm |
| Hoogte armleuning | 68 cm |
| Materiaal | Stof Art |
| Kleur | Beige |
| Merk | Trendhopper |
| Woonstijl | Modern |
Eijerkamp vertelt over Trendhopper Jovi Armstoel
Armstoel Jovi van Trendhopper is een moderne eetkamerstoel die comfort en functionaliteit samenbrengt. De stoel is uitgevoerd in de stof Art in een lichte, neutrale kleur, waardoor hij eenvoudig te combineren is met verschillende interieurstijlen. De royale zitting en de opening onderin de rugleuning zorgen voor extra bewegingsvrijheid en een comfortabele zit tijdens lange momenten aan tafel.
Het ontwerp is afgestemd op praktisch gebruik. Het sledeonderstel is voorzien van wieltjes, waardoor je de stoel gemakkelijk aanschuift en verplaatst. Dit maakt armstoel Jovi een praktische keuze voor dagelijks gebruik in de eethoek.
Bestel armstoel Jovi uit de collectie van Trendhopper nu direct online!
Eijerkamp Garantie & Service
Jarenlang woonplezier met standaard 2 jaar gratis garantie volgens de Centrale Branchevereniging Wonen (CBW). Eijerkamp verlengt de CBW garantie gratis naar 5 jaar garantie op de constructie van meubels. Naast de CBW en Eijerkamp garantie is, tegen een aantrekkelijke meerprijs, 7 jaar All in House garantie mogelijk op o.a. vlekken, beschadigingen en constructie. De zekerheid van kwaliteit. Nu én straks. Lees meer
(On)bezorgd in huis
Alle Eijerkamp meubels worden bij je thuis bezorgd met de Eijerkamp Drempelservice. Direct genieten van je nieuwe meubel(s)? Kies dan voor de Eijerkamp Bezorgservice! Twee professionele Eijerkamp bezorgers pakken jouw nieuwe meubels met zorg uit en plaatsen ze op elke gewenste plek in huis, inclusief montage (excl. zelfmontage meubels, muurmontage en montage van lampen), viltjes en gratis onderhoudsadvies. Het verpakkingsmateriaal nemen we mee terug om te recyclen. Lees meer

De woonwinkel gezien op tv!
Wie kent het programma vtwonen 'Weer verliefd op je huis' niet? We hebben met liefde de mooiste woon-, slaap- en designcollecties samengesteld met de mooiste klassiekers en de nieuwste ontwerpen in verrassende materialen en kleuren!




































