Actie Trendhopper: 10% introductiekorting op Visure, Inari en Matera
Profiteer nu van 10% introductiekorting op de nieuwe banken Visure, Inari en Matera van Trendhopper in onze woonwinkels in Zutphen & Veenendaal en online!
| Artikelnummer | 1732573 |
| Breedte | 298 cm |
| Hoogte | 84 cm |
| Diepte | 210 cm |
| Zithoogte | 44 cm |
| Zitdiepte | 66 cm |
| Hoogte armleuning | 63 cm |
| Breedte armleuning | 19 cm |
| Materiaal | Stof Lagos |
| Kleur | Liver |
| Uitvoering | Hoek rechts |
| Merk | Trendhopper |
| Woonstijl | Modern |
Hoekbank Matera van Trendhopper is een moderne bank die een speels karakter toevoegt aan de woonruimte. De bank is uitgevoerd in de stof Lagos, een fijne bekleding in een warme bruine kleur die bijdraagt aan een sfeervol en harmonieus geheel. De royale zitkussens en losse rugkussens zorgen voor een ontspannen uitstraling en kunnen eenvoudig worden opgeklopt voor een verzorgd geheel.
Matera biedt volop mogelijkheden om de bank af te stemmen op jouw interieur. De bank is verkrijgbaar in diverse opstellingen en stofferingen, waardoor je eenvoudig een uitvoering kiest die aansluit bij jouw woonwensen.
Vraag online direct een offerte aan voor hoekbank Matera uit de collectie van Trendhopper en ontdek alle mogelijkheden!
Actie Trendhopper: 10% introductiekorting op Visure, Inari en Matera
Profiteer nu van 10% introductiekorting op de nieuwe banken Visure, Inari en Matera van Trendhopper in onze woonwinkels in Zutphen & Veenendaal en online!
Jarenlang woonplezier met standaard 2 jaar gratis garantie volgens de Centrale Branchevereniging Wonen (CBW). Eijerkamp verlengt de CBW garantie gratis naar 5 jaar garantie op de constructie van meubels. Naast de CBW en Eijerkamp garantie is, tegen een aantrekkelijke meerprijs, 7 jaar All in House garantie mogelijk op o.a. vlekken, beschadigingen en constructie. De zekerheid van kwaliteit. Nu én straks. Lees meer
Alle Eijerkamp meubels worden bij je thuis bezorgd met de Eijerkamp Drempelservice. Direct genieten van je nieuwe meubel(s)? Kies dan voor de Eijerkamp Bezorgservice! Twee professionele Eijerkamp bezorgers pakken jouw nieuwe meubels met zorg uit en plaatsen ze op elke gewenste plek in huis, inclusief montage (excl. zelfmontage meubels, muurmontage en montage van lampen), viltjes en gratis onderhoudsadvies . Het verpakkingsmateriaal nemen we mee terug om te recyclen. Lees meer

De woonwinkel gezien op tv!
Wie kent het programma vtwonen 'Weer verliefd op je huis' niet? We hebben met liefde de mooiste woon-, slaap- en designcollecties samengesteld met de mooiste klassiekers en de nieuwste ontwerpen in verrassende materialen en kleuren!