Actie Tot 10% stapelvoordeel
Profiteer nu van stapelvoordeel tot 10% op op alles voor wonen, slapen & design!* Hoe meer je kiest, hoe groter je voordeel:
- 5% korting op 1 item
- 7.5% korting op 2 items
- 10% korting op 3+ items
| Artikelnummer | 5400061 |
| Breedte | 18 cm |
| Hoogte | 12 cm |
| Diepte | 32 cm |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Zwart |
| Fitting | LED |
| Merk | Zuiver |
| Woonstijl | Industrieel, Modern |
Creëer een sfeervolle verlichting in je woonruimte met de wandlamp Hazy uit de collectie van Zuiver. Wat deze lamp onderscheidt, is de letterlijke lampenbol die in een loszittend omhulsel is geplaatst. Hierdoor brengt de wandlamp Hazy een industriële charme in de woonruimte, terwijl hij de ruimte op een warme en uitnodigende manier verlicht.
Bestel wandlamp Hazy van Zuiver nu direct online!
Actie Tot 10% stapelvoordeel
Profiteer nu van stapelvoordeel tot 10% op op alles voor wonen, slapen & design!* Hoe meer je kiest, hoe groter je voordeel:
- 5% korting op 1 item
- 7.5% korting op 2 items
- 10% korting op 3+ items
Kleinere woonitems (o.a. max. vier stoelen, bijzettafels, kussens en accessoires) worden lekker snel bij je thuis bezorgd via de post voor €9.95. Zodra je bestelling ons Eijerkamp magazijn heeft verlaten, volg je deze op de voet met Track & Trace van de vervoerder.

De woonwinkel gezien op tv!
Wie kent het programma vtwonen 'Weer verliefd op je huis' niet? We hebben met liefde de mooiste woon-, slaap- en designcollecties samengesteld met de mooiste klassiekers en de nieuwste ontwerpen in verrassende materialen en kleuren!