Eijerkamp Collectie Gastone Eetkamerstoel
Eijerkamp Collectie Gastone Eetkamerstoel
| Artikelnummer | 1724967 |
| Breedte | 57 cm |
| Hoogte | 89 cm |
| Diepte | 59 cm |
| Zithoogte | 49 cm |
| Zitdiepte | 48 cm |
| Hoogte armleuning | 68 cm |
| Materiaal onderstel | Metaal |
| Kleur | Natural |
| Kleur onderstel | Quartz |
| Merk | Eijerkamp Collectie |
| Woonstijl | Modern |
Eijerkamp vertelt over Eijerkamp Collectie Gastone Eetkamerstoel
Eetkamerstoel Gastone uit de Eijerkamp Collectie vormt een moderne toevoeging aan de eetruimte, waarin praktisch gebruik en eigentijds design samenkomen. Het hoekige ontwerp geeft de stoel een tijdloze uitstraling, terwijl het beige onderstel zorgt voor een subtiel en actueel accent. De bekleding in de stof Stella in naturelkleur heeft een zachte velvet look, wat een warme en verfijnde sfeer aan de eethoek toevoegt. Dankzij de geïntegreerde wielen schuif je de stoel eenvoudig aan tafel, wat het dagelijks gebruik extra comfortabel maakt.
Bestel de getoonde uitvoering van de Gastone eetkamerstoel uit de Eijerkamp Collectie direct online of vraag online een offerte aan en vorm je perfecte eetkamerstoel!
Eijerkamp Garantie & Service
Jarenlang woonplezier met standaard 2 jaar gratis garantie volgens de Centrale Branchevereniging Wonen (CBW). Eijerkamp verlengt de CBW garantie gratis naar 5 jaar garantie op de constructie van meubels. Naast de CBW en Eijerkamp garantie is, tegen een aantrekkelijke meerprijs, 7 jaar All in House garantie mogelijk op o.a. vlekken, beschadigingen en constructie. De zekerheid van kwaliteit. Nu én straks. Lees meer
(On)bezorgd in huis
Alle Eijerkamp meubels worden bij je thuis bezorgd met de Eijerkamp Drempelservice. Direct genieten van je nieuwe meubel(s)? Kies dan voor de Eijerkamp Bezorgservice! Twee professionele Eijerkamp bezorgers pakken jouw nieuwe meubels met zorg uit en plaatsen ze op elke gewenste plek in huis, inclusief montage (excl. zelfmontage meubels, muurmontage en montage van lampen), viltjes en gratis onderhoudsadvies. Het verpakkingsmateriaal nemen we mee terug om te recyclen. Lees meer

De woonwinkel gezien op tv!
Wie kent het programma vtwonen 'Weer verliefd op je huis' niet? We hebben met liefde de mooiste woon-, slaap- en designcollecties samengesteld met de mooiste klassiekers en de nieuwste ontwerpen in verrassende materialen en kleuren!





















