Actie Tot 10% stapelvoordeel
Profiteer nu van stapelvoordeel tot 10% op op alles voor wonen, slapen & design!* Hoe meer je kiest, hoe groter je voordeel:
- 5% korting op 1 item
- 7.5% korting op 2 items
- 10% korting op 3+ items
| Artikelnummer | 1706997 |
| Breedte | 90 cm |
| Hoogte | 77 cm |
| Diepte | 80 cm |
| Materiaal | Stof Boogie |
| Materiaal onderstel | Hout |
| Kleur | Clay |
| Kleur onderstel | Dark Mat Lak |
| Merk | Eijerkamp Collectie |
| Woonstijl | Design |
Ontdek de Rocco fauteuil van Eijerkamp Collectie een comfortabele fauteuil die je woonruimte naar een hoger niveau tilt. Met zijn royale zitvlak en tijdloos ontwerp, biedt deze fauteuil niet alleen een plek om te ontspannen, maar voegt hij ook een vleugje luxe toe aan elke kamer. De Rocco is bekleed met een hoogwaardige stof die zacht aanvoelt en moeiteloos bestand is tegen dagelijks gebruik. Ideaal voor lange avonden met een goed boek of een gezellige filmavond.
Shop fauteuil Rocco van Eijerkamp Collectie direct online!
Actie Tot 10% stapelvoordeel
Profiteer nu van stapelvoordeel tot 10% op op alles voor wonen, slapen & design!* Hoe meer je kiest, hoe groter je voordeel:
- 5% korting op 1 item
- 7.5% korting op 2 items
- 10% korting op 3+ items
Jarenlang woonplezier met standaard 2 jaar gratis garantie volgens de Centrale Branchevereniging Wonen (CBW). Eijerkamp verlengt de CBW garantie gratis naar 5 jaar garantie op de constructie van meubels. Naast de CBW en Eijerkamp garantie is, tegen een aantrekkelijke meerprijs, 7 jaar All in House garantie mogelijk op o.a. vlekken, beschadigingen en constructie. De zekerheid van kwaliteit. Nu én straks. Lees meer
Alle Eijerkamp meubels worden bij je thuis bezorgd met de Eijerkamp Drempelservice. Direct genieten van je nieuwe meubel(s)? Kies dan voor de Eijerkamp Bezorgservice! Twee professionele Eijerkamp bezorgers pakken jouw nieuwe meubels met zorg uit en plaatsen ze op elke gewenste plek in huis, inclusief montage (excl. zelfmontage meubels, muurmontage en montage van lampen), viltjes en gratis onderhoudsadvies . Het verpakkingsmateriaal nemen we mee terug om te recyclen. Lees meer

De woonwinkel gezien op tv!
Wie kent het programma vtwonen 'Weer verliefd op je huis' niet? We hebben met liefde de mooiste woon-, slaap- en designcollecties samengesteld met de mooiste klassiekers en de nieuwste ontwerpen in verrassende materialen en kleuren!