Actie Tot 10% stapelvoordeel
Profiteer nu van stapelvoordeel tot 10% op op alles voor wonen, slapen & design!* Hoe meer je kiest, hoe groter je voordeel:
- 5% korting op 1 item
- 7.5% korting op 2 items
- 10% korting op 3+ items
| Artikelnummer | 1636647 |
| Breedte | 20,90 cm |
| Hoogte | 26 cm |
| Diepte | 17 cm |
| Materiaal | Staal |
| Kleur | Goud |
| Montage | Zelfmontage |
| Fitting | LED |
| Merk | Ferm Living |
| Woonstijl | Design, Retro |
Tafellamp Meridian van Ferm Living is een echte allemansvriend. Het ontwerp is ontstaan uit een samenwerking tussen het Scandinavische design merk en design studio Regular Company. Voor het ontwerp lieten de designers zich inspireren door het samenspel van slechts drie eenvoudige geometrische vormen. Heel fijn: de lamp is dimbaar én oplaadbaar, geen gedoe met snoeren dus.
Shop tafellamp Meridian van Ferm Living nu online of bezoek onze woonwinkels in Zutphen en Veenendaal.
Actie Tot 10% stapelvoordeel
Profiteer nu van stapelvoordeel tot 10% op op alles voor wonen, slapen & design!* Hoe meer je kiest, hoe groter je voordeel:
- 5% korting op 1 item
- 7.5% korting op 2 items
- 10% korting op 3+ items
Kleinere woonitems (o.a. max. vier stoelen, bijzettafels, kussens en accessoires) worden lekker snel bij je thuis bezorgd via de post voor €9.95. Zodra je bestelling ons Eijerkamp magazijn heeft verlaten, volg je deze op de voet met Track & Trace van de vervoerder.

De woonwinkel gezien op tv!
Wie kent het programma vtwonen 'Weer verliefd op je huis' niet? We hebben met liefde de mooiste woon-, slaap- en designcollecties samengesteld met de mooiste klassiekers en de nieuwste ontwerpen in verrassende materialen en kleuren!