Actie Tot 10% stapelvoordeel
Profiteer nu van stapelvoordeel tot 10% op op alles voor wonen, slapen & design!* Hoe meer je kiest, hoe groter je voordeel:
- 5% korting op 1 item
- 7.5% korting op 2 items
- 10% korting op 3+ items
| Artikelnummer | 1637704 |
| Breedte | 60 cm |
| Hoogte | 25 cm |
| Hoogte | 25 cm |
| Materiaal | Bamboo |
| Kleur | Black |
| Montage | Zelfmontage |
| Watt | 60 |
| Fitting | E27 |
| Merk | Good&Mojo |
| Woonstijl | Bohemian, Industrieel |
Plafondlamp Cango uit de collectie van Good & Mojo is een sfeervolle lamp vervaardigd uit bamboe. De lamp heeft een industriële en moderne uitstraling en past hierdoor perfect in elk interieur. De lamp is voorzien van smalle stroken bamboe die over elkaar heen geweven zijn. Hierdoor wordt de woonruimte op een unieke manier verlicht.
Plafondlamp Cango van Good & Mojo is naast een plafondlamp verkrijgbaar in diverse uitvoeringen: bekijk ze allemaal online!Actie Tot 10% stapelvoordeel
Profiteer nu van stapelvoordeel tot 10% op op alles voor wonen, slapen & design!* Hoe meer je kiest, hoe groter je voordeel:
- 5% korting op 1 item
- 7.5% korting op 2 items
- 10% korting op 3+ items
Kleinere woonitems (o.a. max. vier stoelen, bijzettafels, kussens en accessoires) worden lekker snel bij je thuis bezorgd via de post voor €9.95. Zodra je bestelling ons Eijerkamp magazijn heeft verlaten, volg je deze op de voet met Track & Trace van de vervoerder.

De woonwinkel gezien op tv!
Wie kent het programma vtwonen 'Weer verliefd op je huis' niet? We hebben met liefde de mooiste woon-, slaap- en designcollecties samengesteld met de mooiste klassiekers en de nieuwste ontwerpen in verrassende materialen en kleuren!