Kave Home Anarela 4-Zits Hoekbank
Kave Home Anarela 4-Zits Hoekbank
| Artikelnummer | S83755AV59 |
| Breedte | 307 cm |
| Hoogte | 64 cm |
| Diepte | 287 cm |
| Zithoogte | 51 cm |
| Zitdiepte | 76 cm |
| Materiaal | Stof Alvera |
| Kleur | Terracotta |
| Montage | Zelfmontage |
| Merk | Kave Home |
Eijerkamp vertelt over Kave Home Anarela 4-Zits Hoekbank
De Kave Home Anarela modulaire hoekbank brengt comfort en flexibiliteit samen in een eigentijds ontwerp. De royale hoekopstelling biedt volop ruimte om te ontspannen en maakt de woonkamer direct uitnodigend. Dankzij het modulaire ontwerp stel je de bank eenvoudig samen naar wens en past deze moeiteloos binnen verschillende interieurstijlen. De afneembare hoes zorgt daarnaast voor extra gemak in dagelijks gebruik.
Shop de Kave Home Anarela modulaire hoekbank direct online!
Let op! Dit product is een zelfmontage artikel en wordt in losse onderdelen, inclusief handleiding, schroeven en beslag geleverd.
Eijerkamp Garantie & Service
Jarenlang woonplezier met standaard 2 jaar gratis garantie volgens de Centrale Branchevereniging Wonen (CBW). Eijerkamp verlengt de CBW garantie gratis naar 5 jaar garantie op de constructie van meubels. Naast de CBW en Eijerkamp garantie is, tegen een aantrekkelijke meerprijs, 7 jaar All in House garantie mogelijk op o.a. vlekken, beschadigingen en constructie. De zekerheid van kwaliteit. Nu én straks. Lees meer
(On)bezorgd in huis
Alle Eijerkamp meubels worden bij je thuis bezorgd met de Eijerkamp Drempelservice. Direct genieten van je nieuwe meubel(s)? Kies dan voor de Eijerkamp Bezorgservice! Twee professionele Eijerkamp bezorgers pakken jouw nieuwe meubels met zorg uit en plaatsen ze op elke gewenste plek in huis, inclusief montage (excl. zelfmontage meubels, muurmontage en montage van lampen), viltjes en gratis onderhoudsadvies . Het verpakkingsmateriaal nemen we mee terug om te recyclen. Lees meer

De woonwinkel gezien op tv!
Wie kent het programma vtwonen 'Weer verliefd op je huis' niet? We hebben met liefde de mooiste woon-, slaap- en designcollecties samengesteld met de mooiste klassiekers en de nieuwste ontwerpen in verrassende materialen en kleuren!
























