Kave Home Meli Eetkamerstoel
Kave Home Meli Eetkamerstoel
| Artikelnummer | C06059BF03 |
| Breedte | 51 cm |
| Hoogte | 80 cm |
| Diepte | 56 cm |
| Zithoogte | 48 cm |
| Zitdiepte | 45 cm |
| Zitbreedte | 44 cm |
| Materiaal | Stof Chenille |
| Materiaal onderstel | Metaal |
| Kleur | Grijs |
| Montage | Zelfmontage |
| Merk | Kave Home |
Eijerkamp vertelt over Kave Home Meli Eetkamerstoel
De Kave Home Meli eetkamerstoel combineert een moderne uitstraling met praktisch gebruiksgemak. De zachte chenille bekleding en het slanke metalen onderstel zorgen voor een warme toevoeging aan de eettafel. Dankzij het lichte ontwerp is de stoel eenvoudig te verplaatsen en bovendien stapelbaar, ideaal voor flexibel gebruik in verschillende ruimtes. Verkrijgbaar in meerdere kleuren en uitvoeringen voor een stijlvolle match met jouw interieur.
Shop de Kave Home Meli eetkamerstoel direct online!
Let op! Dit product is een zelfmontage artikel en wordt in losse onderdelen, inclusief handleiding, schroeven en beslag geleverd.
Bekijk meer
Eijerkamp Garantie & Service
Jarenlang woonplezier met standaard 2 jaar gratis garantie volgens de Centrale Branchevereniging Wonen (CBW). Eijerkamp verlengt de CBW garantie gratis naar 5 jaar garantie op de constructie van meubels. Naast de CBW en Eijerkamp garantie is, tegen een aantrekkelijke meerprijs, 7 jaar All in House garantie mogelijk op o.a. vlekken, beschadigingen en constructie. De zekerheid van kwaliteit. Nu én straks. Lees meer
(On)bezorgd in huis
Alle Eijerkamp meubels worden bij je thuis bezorgd met de Eijerkamp Drempelservice. Direct genieten van je nieuwe meubel(s)? Kies dan voor de Eijerkamp Bezorgservice! Twee professionele Eijerkamp bezorgers pakken jouw nieuwe meubels met zorg uit en plaatsen ze op elke gewenste plek in huis, inclusief montage (excl. zelfmontage meubels, muurmontage en montage van lampen), viltjes en gratis onderhoudsadvies. Het verpakkingsmateriaal nemen we mee terug om te recyclen. Lees meer

De woonwinkel gezien op tv!
Wie kent het programma vtwonen 'Weer verliefd op je huis' niet? We hebben met liefde de mooiste woon-, slaap- en designcollecties samengesteld met de mooiste klassiekers en de nieuwste ontwerpen in verrassende materialen en kleuren!



























