Actie Tot 10% stapelvoordeel
Profiteer nu van stapelvoordeel tot 10% op op alles voor wonen, slapen & design!* Hoe meer je kiest, hoe groter je voordeel:
- 5% korting op 1 item
- 7.5% korting op 2 items
- 10% korting op 3+ items
| Artikelnummer | 76464/02/30 |
| Breedte | 110 cm |
| Hoogte | 150 cm |
| Diepte | 40 cm |
| Vorm | Rechthoekig |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | 2-lichts |
| Montage | Zelfmontage |
| Watt | 60W |
| Snoerlengte | 130 |
| Fitting | E27 |
| Merk | Lucide |
| Woonstijl | Industrieel |
Lucide Dikra hanglamp is een industriële lamp en geeft door het metalen frame speels lichteffect. De lamp heeft een ronde vorm en geeft een sfeervol licht in ieder interieur. De lamp is voorzien van twee E27 fittingen en is dus geschikt voor het verlichten van verschillende ruimte, zoals de woonkamer of de eetkamer.
Shop hanglamp Dikra uit de collectie van Lucide nu online!
Actie Tot 10% stapelvoordeel
Profiteer nu van stapelvoordeel tot 10% op op alles voor wonen, slapen & design!* Hoe meer je kiest, hoe groter je voordeel:
- 5% korting op 1 item
- 7.5% korting op 2 items
- 10% korting op 3+ items
Kleinere woonitems (o.a. max. vier stoelen, bijzettafels, kussens en accessoires) worden lekker snel bij je thuis bezorgd via de post voor €9.95. Zodra je bestelling ons Eijerkamp magazijn heeft verlaten, volg je deze op de voet met Track & Trace van de vervoerder.

De woonwinkel gezien op tv!
Wie kent het programma vtwonen 'Weer verliefd op je huis' niet? We hebben met liefde de mooiste woon-, slaap- en designcollecties samengesteld met de mooiste klassiekers en de nieuwste ontwerpen in verrassende materialen en kleuren!