Actie Tot 10% stapelvoordeel
Profiteer nu van stapelvoordeel tot 10% op op alles voor wonen, slapen & design!* Hoe meer je kiest, hoe groter je voordeel:
- 5% korting op 1 item
- 7.5% korting op 2 items
- 10% korting op 3+ items
| Artikelnummer | 73406/05/30 |
| Breedte | 100 cm |
| Hoogte | 180 cm |
| Diepte | 11 cm |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | 5-lichts |
| Montage | Zelfmontage |
| Watt | 60W |
| Snoerlengte | 120 |
| Fitting | E27 |
| Merk | Lucide |
| Woonstijl | Industrieel, Modern |
Verrijk je interieur met de moderne hanglamp Lionel uit de collectie van Lucide. Deze hanglamp is opgebouwd uit vijf metalen buizen met een opengewerkt patroon, wat zorgt voor een warme en gezellige uitstraling wanneer het licht brandt. Dankzij de vijf fittingen van Lionel verlicht je met gemak de gehele woonruimte. Bovendien is het eenvoudig om Lionel in hoogte aan te passen, zodat je het gewenste licht kunt richten op de eettafel of salontafel.
Shop hanglamp Lionel van Lucide nu eenvoudig online!
Actie Tot 10% stapelvoordeel
Profiteer nu van stapelvoordeel tot 10% op op alles voor wonen, slapen & design!* Hoe meer je kiest, hoe groter je voordeel:
- 5% korting op 1 item
- 7.5% korting op 2 items
- 10% korting op 3+ items
Kleinere woonitems (o.a. max. vier stoelen, bijzettafels, kussens en accessoires) worden lekker snel bij je thuis bezorgd via de post voor €9.95. Zodra je bestelling ons Eijerkamp magazijn heeft verlaten, volg je deze op de voet met Track & Trace van de vervoerder.

De woonwinkel gezien op tv!
Wie kent het programma vtwonen 'Weer verliefd op je huis' niet? We hebben met liefde de mooiste woon-, slaap- en designcollecties samengesteld met de mooiste klassiekers en de nieuwste ontwerpen in verrassende materialen en kleuren!