Actie Tot 10% stapelvoordeel
Profiteer nu van stapelvoordeel tot 10% op op alles voor wonen, slapen & design!* Hoe meer je kiest, hoe groter je voordeel:
- 5% korting op 1 item
- 7.5% korting op 2 items
- 10% korting op 3+ items
| Artikelnummer | 1661901 |
| Diameter | 45 cm |
| Hoogte | 21 cm |
| Vorm | Rond |
| Materiaal | Berkenhout |
| Kleur | Black |
| Montage | Zelfmontage |
| Watt | 9 Watt 3000K 806LM |
| Snoerlengte | 150 |
| Fitting | LED |
| Merk | Secto Design |
| Woonstijl | Design, Scandinavisch |
Kontro 6000 is een moderne toevoeging aan de collectie van Secto Design. Het fascinerende ontwerp, vervaardigd uit honderden latjes zorgt ervoor dat het licht sfeervol verspreid wordt door de woonruimte.
Secto hanglampen worden in Finland met de hand gemaakt uit PEFC-gecertificeerd berkenhout. Naast getoonde uitvoering met zwarte afwerking aan de buitenzijde, is de Secto Kontro lamp tevens in wit en natuurlijke houttinten verkrijgbaar. De lampenkap is 21 cm hoog en heeft een diameter van 45 cm. De lamp is voorzien van geïntegreerd ledlicht. Dankzij een lichtsnoer van 150 cm, voorzien van zwarte plafondkap, hang je de lamp eenvoudig op gewenste hoogte.
Bewonder het licht van de Secto Design hanglamp in onze woonwinkel in Zutphen, of bestel ‘m direct online!
Actie Tot 10% stapelvoordeel
Profiteer nu van stapelvoordeel tot 10% op op alles voor wonen, slapen & design!* Hoe meer je kiest, hoe groter je voordeel:
- 5% korting op 1 item
- 7.5% korting op 2 items
- 10% korting op 3+ items
Kleinere woonitems (o.a. max. vier stoelen, bijzettafels, kussens en accessoires) worden lekker snel bij je thuis bezorgd via de post voor €9.95. Zodra je bestelling ons Eijerkamp magazijn heeft verlaten, volg je deze op de voet met Track & Trace van de vervoerder.

De woonwinkel gezien op tv!
Wie kent het programma vtwonen 'Weer verliefd op je huis' niet? We hebben met liefde de mooiste woon-, slaap- en designcollecties samengesteld met de mooiste klassiekers en de nieuwste ontwerpen in verrassende materialen en kleuren!