Trendhopper Bolzano Hoekbank
Trendhopper Bolzano Hoekbank
| Artikelnummer | 1733017 |
| Breedte | 276 cm |
| Hoogte | 82 cm |
| Diepte | 162 cm |
| Zithoogte | 41 cm |
| Materiaal | Stof Sevilla |
| Kleur | Hazel |
| Uitvoering | Hoek links |
| Merk | Trendhopper |
| Woonstijl | Retro |
Eijerkamp vertelt over Trendhopper Bolzano Hoekbank
Hoekbank Bolzano van Trendhopper heeft een eigentijds design met een opvallend blokpatroon in zitting en rug. De bank is voorzien van een comfortabele vulling die zorgt voor een stabiele zit en goede ondersteuning. Dankzij de verstelbare rugleuningen wissel je eenvoudig tussen een actieve zit en een meer ontspannen loungepositie. Bolzano is modulair opgebouwd en verkrijgbaar in diverse stoffen en kleuren, waardoor de opstelling afgestemd kan worden op de ruimte en woonwensen.
Vraag nu een offerte aan voor hoekbank Bolzano van Trendhopper en ontdek de mogelijkheden!
Bekijk meer
Eijerkamp Garantie & Service
Jarenlang woonplezier met standaard 2 jaar gratis garantie volgens de Centrale Branchevereniging Wonen (CBW). Eijerkamp verlengt de CBW garantie gratis naar 5 jaar garantie op de constructie van meubels. Naast de CBW en Eijerkamp garantie is, tegen een aantrekkelijke meerprijs, 7 jaar All in House garantie mogelijk op o.a. vlekken, beschadigingen en constructie. De zekerheid van kwaliteit. Nu én straks. Lees meer
(On)bezorgd in huis
Alle Eijerkamp meubels worden bij je thuis bezorgd met de Eijerkamp Drempelservice. Direct genieten van je nieuwe meubel(s)? Kies dan voor de Eijerkamp Bezorgservice! Twee professionele Eijerkamp bezorgers pakken jouw nieuwe meubels met zorg uit en plaatsen ze op elke gewenste plek in huis, inclusief montage (excl. zelfmontage meubels, muurmontage en montage van lampen), viltjes en gratis onderhoudsadvies . Het verpakkingsmateriaal nemen we mee terug om te recyclen. Lees meer

De woonwinkel gezien op tv!
Wie kent het programma vtwonen 'Weer verliefd op je huis' niet? We hebben met liefde de mooiste woon-, slaap- en designcollecties samengesteld met de mooiste klassiekers en de nieuwste ontwerpen in verrassende materialen en kleuren!






























