Trendhopper Velar Eetkamerstoel
Trendhopper Velar Eetkamerstoel
| Artikelnummer | 1733035 |
| Breedte | 68 cm |
| Hoogte | 87 cm |
| Diepte | 65 cm |
| Zithoogte | 46 cm |
| Zitdiepte | 46 cm |
| Zitbreedte | 46 cm |
| Hoogte armleuning | 67 cm |
| Materiaal | Stof Thira |
| Kleur | Beige |
| Kleur onderstel | Bronze |
| Merk | Trendhopper |
| Woonstijl | Modern |
Eijerkamp vertelt over Trendhopper Velar Eetkamerstoel
Eetkamerstoel Velar van Trendhopper is een moderne stoel waarin elegantie en comfort samenkomen. Het ontwerp is strak en ingetogen, terwijl de extra stiknaad op de rugleuning en de licht omarmende armleuningen zorgen voor een verfijnd detail en een aangename zit. Hierdoor biedt Velar comfort tijdens lange momenten aan tafel.
Het bijzondere aan de Velar stoel is dat deze volledig naar wens samen te stellen is. De zitting is verkrijgbaar in diverse stofferingen en kleuren, waardoor je eenvoudig een uitvoering kiest die past bij jouw interieur. Daarnaast is er keuze uit verschillende onderstellen, zoals een 4-poot, kruisvoet of draaionderstel, voor een persoonlijke uitstraling.
Vraag online direct een offerte aan voor eetkamerstoel Velar uit de collectie van Trendhopper en stel zelf jouw perfecte eetkamerstoel samen!
Eijerkamp Garantie & Service
Jarenlang woonplezier met standaard 2 jaar gratis garantie volgens de Centrale Branchevereniging Wonen (CBW). Eijerkamp verlengt de CBW garantie gratis naar 5 jaar garantie op de constructie van meubels. Naast de CBW en Eijerkamp garantie is, tegen een aantrekkelijke meerprijs, 7 jaar All in House garantie mogelijk op o.a. vlekken, beschadigingen en constructie. De zekerheid van kwaliteit. Nu én straks. Lees meer
(On)bezorgd in huis
Alle Eijerkamp meubels worden bij je thuis bezorgd met de Eijerkamp Drempelservice. Direct genieten van je nieuwe meubel(s)? Kies dan voor de Eijerkamp Bezorgservice! Twee professionele Eijerkamp bezorgers pakken jouw nieuwe meubels met zorg uit en plaatsen ze op elke gewenste plek in huis, inclusief montage (excl. zelfmontage meubels, muurmontage en montage van lampen), viltjes en gratis onderhoudsadvies. Het verpakkingsmateriaal nemen we mee terug om te recyclen. Lees meer

De woonwinkel gezien op tv!
Wie kent het programma vtwonen 'Weer verliefd op je huis' niet? We hebben met liefde de mooiste woon-, slaap- en designcollecties samengesteld met de mooiste klassiekers en de nieuwste ontwerpen in verrassende materialen en kleuren!


















