Actie Tot 10% stapelvoordeel
Profiteer nu van stapelvoordeel tot 10% op op alles voor wonen, slapen & design!* Hoe meer je kiest, hoe groter je voordeel:
- 5% korting op 1 item
- 7.5% korting op 2 items
- 10% korting op 3+ items
| Artikelnummer | 1618015 |
| Breedte | 84 cm |
| Hoogte | 91 cm |
| Diepte | 85 cm |
| Materiaal | Stof |
| Materiaal onderstel | Epoxy |
| Kleur | Groen |
| Kleur onderstel | Zwart |
| Merk | Bree's New World |
| Woonstijl | Design, Modern |
Legendary uit de Eijerkamp Collectie is een zeer comfortabele fauteuil. Deze elegante relaxstoel is draaibaar dankzij de stervoet en is uitgevoerd met een royale zitting die als het ware het lichaam omarmt. Naast het aangename zitcomfort biedt Legendary verschillende mogelijkheden. De zitting is te bekleden in leder, stof of een duo-stoffering en uitvoerbaar in diverse kleuren.
Ontdek de mogelijkheden van fauteuil Legendary uit de Eijerkamp Collectie in onze woonwinkels!
Actie Tot 10% stapelvoordeel
Profiteer nu van stapelvoordeel tot 10% op op alles voor wonen, slapen & design!* Hoe meer je kiest, hoe groter je voordeel:
- 5% korting op 1 item
- 7.5% korting op 2 items
- 10% korting op 3+ items
Jarenlang woonplezier met standaard 2 jaar gratis garantie volgens de Centrale Branchevereniging Wonen (CBW). Eijerkamp verlengt de CBW garantie gratis naar 5 jaar garantie op de constructie van meubels. Naast de CBW en Eijerkamp garantie is, tegen een aantrekkelijke meerprijs, 7 jaar All in House garantie mogelijk op o.a. vlekken, beschadigingen en constructie. De zekerheid van kwaliteit. Nu én straks. Lees meer
Alle Eijerkamp meubels worden bij je thuis bezorgd met de Eijerkamp Drempelservice. Direct genieten van je nieuwe meubel(s)? Kies dan voor de Eijerkamp Bezorgservice! Twee professionele Eijerkamp bezorgers pakken jouw nieuwe meubels met zorg uit en plaatsen ze op elke gewenste plek in huis, inclusief montage (excl. zelfmontage meubels, muurmontage en montage van lampen), viltjes en gratis onderhoudsadvies . Het verpakkingsmateriaal nemen we mee terug om te recyclen. Lees meer

De woonwinkel gezien op tv!
Wie kent het programma vtwonen 'Weer verliefd op je huis' niet? We hebben met liefde de mooiste woon-, slaap- en designcollecties samengesteld met de mooiste klassiekers en de nieuwste ontwerpen in verrassende materialen en kleuren!