Eijerkamp Collectie Lance Hoekbank
Eijerkamp Collectie Lance Hoekbank
| Artikelnummer | 1727078 |
| Breedte | 328 cm |
| Hoogte | 75 cm |
| Diepte | 160 cm |
| Zithoogte | 45 cm |
| Zitdiepte | 60 cm |
| Breedte armleuning | 29 cm |
| Materiaal | Stof Premium |
| Kleur | Discovery Green |
| Uitvoering | Hoek rechts |
| Merk | Eijerkamp Collectie |
| Woonstijl | Scandinavisch |
Eijerkamp vertelt over Eijerkamp Collectie Lance Hoekbank
Hoekbank Lance uit de Eijerkamp Collectie brengt een hedendaagse Scandinavische uitstraling in de woonruimte. De strakke vormgeving in combinatie met gecapitonneerde details geeft de bank een herkenbaar en eigentijds karakter. De uitvoering in stof Premium in een subtiele groentint voegt op een rustige manier kleur toe aan het interieur en laat zich eenvoudig combineren met andere meubels en materialen. Hierdoor ontstaat een harmonieus geheel zonder dat de bank overheerst. De geïntegreerde longchair biedt extra comfort en nodigt uit tot ontspannen zitmomenten.
Bestel de getoonde uitvoering van de Lance bank uit de Eijerkamp Collectie direct online of vraag online een offerte aan & ontdek alle mogelijkheden!
Eijerkamp Garantie & Service
Jarenlang woonplezier met standaard 2 jaar gratis garantie volgens de Centrale Branchevereniging Wonen (CBW). Eijerkamp verlengt de CBW garantie gratis naar 5 jaar garantie op de constructie van meubels. Naast de CBW en Eijerkamp garantie is, tegen een aantrekkelijke meerprijs, 7 jaar All in House garantie mogelijk op o.a. vlekken, beschadigingen en constructie. De zekerheid van kwaliteit. Nu én straks. Lees meer
(On)bezorgd in huis
Alle Eijerkamp meubels worden bij je thuis bezorgd met de Eijerkamp Drempelservice. Direct genieten van je nieuwe meubel(s)? Kies dan voor de Eijerkamp Bezorgservice! Twee professionele Eijerkamp bezorgers pakken jouw nieuwe meubels met zorg uit en plaatsen ze op elke gewenste plek in huis, inclusief montage (excl. zelfmontage meubels, muurmontage en montage van lampen), viltjes en gratis onderhoudsadvies . Het verpakkingsmateriaal nemen we mee terug om te recyclen. Lees meer

De woonwinkel gezien op tv!
Wie kent het programma vtwonen 'Weer verliefd op je huis' niet? We hebben met liefde de mooiste woon-, slaap- en designcollecties samengesteld met de mooiste klassiekers en de nieuwste ontwerpen in verrassende materialen en kleuren!















