Actie Tot 10% stapelvoordeel
Profiteer nu van stapelvoordeel tot 10% op op alles voor wonen, slapen & design!* Hoe meer je kiest, hoe groter je voordeel:
- 5% korting op 1 item
- 7.5% korting op 2 items
- 10% korting op 3+ items
| Artikelnummer | 1662142 |
| Breedte | 52 cm |
| Hoogte | 94 cm |
| Diepte | 69 cm |
| Zithoogte | 48,5 cm |
| Zitdiepte | 47 cm |
| Materiaal | Leer |
| Materiaal onderstel | Metaal |
| Kleur | Cognac |
| Kleur onderstel | Zwart |
| Merk | Eijerkamp Collectie |
| Woonstijl | Modern, Retro |
Eetkamerstoel Silke uit de collectie van Eijerkamp is een stoere stoel die uitnodigt om te gaan zitten. De stoel is bekleed met hoogwaardig leer met meekleurende garen. Eetkamerstoel Silke biedt optimaal zitcomfort om zo urenlang te kunnen tafelen. De eetkamerstoel is eenvoudig verrijdbaar dankzij het onderstel met zwarte wieltjes, en kan met sledepoot geleverd worden. Naast de getoonde uitvoering is eetkamerstoel Silke ook verkrijgbaar met armleuningen.
Ontdek de mogelijkheden in onze woonwinkels in Zutphen en Veenendaal of vraag eenvoudig een offerte aan voor Eijerkamp Collectie eetkamerstoel Silke.
Actie Tot 10% stapelvoordeel
Profiteer nu van stapelvoordeel tot 10% op op alles voor wonen, slapen & design!* Hoe meer je kiest, hoe groter je voordeel:
- 5% korting op 1 item
- 7.5% korting op 2 items
- 10% korting op 3+ items
Jarenlang woonplezier met standaard 2 jaar gratis garantie volgens de Centrale Branchevereniging Wonen (CBW). Eijerkamp verlengt de CBW garantie gratis naar 5 jaar garantie op de constructie van meubels. Naast de CBW en Eijerkamp garantie is, tegen een aantrekkelijke meerprijs, 7 jaar All in House garantie mogelijk op o.a. vlekken, beschadigingen en constructie. De zekerheid van kwaliteit. Nu én straks. Lees meer
Alle Eijerkamp meubels worden bij je thuis bezorgd met de Eijerkamp Drempelservice. Direct genieten van je nieuwe meubel(s)? Kies dan voor de Eijerkamp Bezorgservice! Twee professionele Eijerkamp bezorgers pakken jouw nieuwe meubels met zorg uit en plaatsen ze op elke gewenste plek in huis, inclusief montage (excl. zelfmontage meubels, muurmontage en montage van lampen), viltjes en gratis onderhoudsadvies. Het verpakkingsmateriaal nemen we mee terug om te recyclen. Lees meer

De woonwinkel gezien op tv!
Wie kent het programma vtwonen 'Weer verliefd op je huis' niet? We hebben met liefde de mooiste woon-, slaap- en designcollecties samengesteld met de mooiste klassiekers en de nieuwste ontwerpen in verrassende materialen en kleuren!