Trendhopper Brera Eetkamerstoel
Trendhopper Brera Eetkamerstoel
| Artikelnummer | 1733043 |
| Breedte | 64 cm |
| Hoogte | 90 cm |
| Diepte | 65 cm |
| Zithoogte | 47 cm |
| Zitdiepte | 46 cm |
| Zitbreedte | 47 cm |
| Hoogte armleuning | 67 cm |
| Materiaal | Stof Granada |
| Kleur | Beige |
| Kleur onderstel | Beige |
| Merk | Trendhopper |
| Woonstijl | Modern |
Eijerkamp vertelt over Trendhopper Brera Eetkamerstoel
Eetkamerstoel Brera van Trendhopper is een moderne stoel met een luchtig en eigentijds ontwerp. De royale zitkuip biedt een comfortabele zit, waardoor de stoel geschikt is voor lange momenten aan tafel. De losstaande armleuningen geven extra ondersteuning en zorgen tegelijkertijd voor een open en tijdloze uitstraling.
Brera is volledig naar wens samen te stellen. Van de bekleding van de zitkuip tot het onderstel: er is keuze uit diverse stofferingen en uitvoeringen. Kies bijvoorbeeld voor een kruispoot, 4-poot of draaionderstel en creëer een eetkamerstoel die naadloos aansluit bij jouw woonstijl.
Vraag online direct een offerte aan voor eetkamerstoel Brera uit de collectie van Trendhopper en ontdek de perfecte mogelijkheid voor jou!
Eijerkamp Garantie & Service
Jarenlang woonplezier met standaard 2 jaar gratis garantie volgens de Centrale Branchevereniging Wonen (CBW). Eijerkamp verlengt de CBW garantie gratis naar 5 jaar garantie op de constructie van meubels. Naast de CBW en Eijerkamp garantie is, tegen een aantrekkelijke meerprijs, 7 jaar All in House garantie mogelijk op o.a. vlekken, beschadigingen en constructie. De zekerheid van kwaliteit. Nu én straks. Lees meer
(On)bezorgd in huis
Alle Eijerkamp meubels worden bij je thuis bezorgd met de Eijerkamp Drempelservice. Direct genieten van je nieuwe meubel(s)? Kies dan voor de Eijerkamp Bezorgservice! Twee professionele Eijerkamp bezorgers pakken jouw nieuwe meubels met zorg uit en plaatsen ze op elke gewenste plek in huis, inclusief montage (excl. zelfmontage meubels, muurmontage en montage van lampen), viltjes en gratis onderhoudsadvies. Het verpakkingsmateriaal nemen we mee terug om te recyclen. Lees meer

De woonwinkel gezien op tv!
Wie kent het programma vtwonen 'Weer verliefd op je huis' niet? We hebben met liefde de mooiste woon-, slaap- en designcollecties samengesteld met de mooiste klassiekers en de nieuwste ontwerpen in verrassende materialen en kleuren!


















